Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akár mit eszek, köhögök miért?

Akár mit eszek, köhögök miért?

Figyelt kérdés
akár mint eszek.. ha nem is sokat, utána rögtön rámjön egy ilyen hurutos irritáló köhögés..mintha egy kis darab mindíg a nyelőcsövembe is menne.. vagy nem tudom. de nagyon rossz segítség mitől lehet? (és egy jó óráig tart.. van hogy tovább)

2013. júl. 27. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányinger...? Amikor a gyomor vissza akarja dobni, ami belement. Nekem is van. Állítólag reflux, még nem vizsgáltattam ki, de napirenden van.
2013. júl. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Refluxnak tűnik, nekem akkor volt ilyen.
2013. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: És mi derült ki, amikor utánajártál és hogyna kezelték?
2013. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem erős gyomorégésem is volt az evés utáni köpködésen kívül, meg az idegentestérzésen kívül, valamint elég sokat böfögtem , háziorvos elküldött pár vizsgálatra, majd Controloc tablettát szedtem 3-4 hónapig, előszőr este és reggel 1-1 tablettát, majd reggel 1-et, elég jól rendbehozta.
2013. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!