Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a kezem? A többi lent

Kiwimanocska kérdése:

Miért remeg a kezem? A többi lent

Figyelt kérdés
Egy 15 eves lany vagyok es remeg a kezem. Néha csak enyhén, viszont van amikor majdnem kiesik a kezemből a telefon. Régebben csak akkor remegett amikor stressz alatt álltam (csellózom es zongorázom, vizsgákon mindig sok ember néz és ez idegesit), viszont most szinte mindig remegek. Azt hiszem akkor kezdődött ez az egész amikor egyszer 4 vizsgám volt egy nap, es ido-oda rohangáltam, a cselló vizsgámra éppen hogy beértem eljaatszottam a darabot es az utolsó hangot alug tudtam meghuzni annyira remehett a kezem. Ezutan piros foltok jottek ki rajtam, es sírhatnékom volt, aztán majdnem osszeestem a kocsi előtt. Az eset ota tényleg remeg a kezem és nagyon félek. Másoknak alig észrevehető, csak én latom/érzem, de pl ballagáskor én voltam a narrátor es a cetlik és a mikrofon majdnem kiestek a kezemből, alig tudtam fogni és ezt a közönség is látta, sokan megjegyezték... Szerintetek menjek el orvoshoz? Vagy lehet hogy phsichés? Valaki segítsen kérlek!

2013. júl. 31. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább pszichés, a nagy megterhelés miatt. Inkább egy pszichológust keress. Biztos a stressz, feszültség miatt.
2013. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a pszichologus hogy tud segiteni ezen? (Nem cinikusan kérdezem, tényleg érdekel)
2013. júl. 31. 00:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Segíthet. De egy neurológus is megnézhet, nem árt.
2013. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana a cukrodat is mérni.
2013. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jo, koszonom szepen:) a cukrom neha le szokott esni, de semmi komolyabb nem volt eddig... Ez is befolyasolhatja?
2013. júl. 31. 00:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha leesik az ember cukra remegni kezd. Nekem is szokott lenni. Mindig legyen Nálad szőlőcukor.
2013. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja es meg egy kerdes.. Ez lehet orokletes? Anyukam reszerol a nagymamanak ugy 3-4 testverenek remeg a keze.. Igaz, hogy ők már mind a 60-70 fölött járnak, de amióta ismerem őket remegett a kezük, talan az elött óta is..
2013. júl. 31. 01:03
 8/8 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a panaszom csak nekem már egészen kis korom óta, hugomnak és a szüleimnek is :/ te azóta voltál orvosnál?
2013. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!