Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez? Allergia? Betegség?

Mi ez? Allergia? Betegség?

Figyelt kérdés

3 napja úgy érzem, mintha vérezne az orrom.2 hete voltam megfázva, azt hittem abból maradt még vissza ez az orrfolyás. De ez teljesen más. Nincs eldugulva az orrom, folyik, én nem takony szerű nyákos nyúlós, hanem folyékony, és élénk sárgásbarna színű, és csak a jobb orrlyukamból! Pár napja nagyon csúnyán köhögök is, fulladásszerűen, nagyon gyakran, pedig Acc-t is iszogatom.

Ilyen még nem volt, pedig már 26 vagyok. Már arra is gondoltam, hogy az agyvelőm folyik..


2013. júl. 31. 17:57
 1/2 Gyakori Válaszoló ***** válasza:

26 vagy és az agyvelőd folyik? Ó de kár, hogy nem így van.


Pattanj le az acc-ről, fordulj orvoshoz, valószínű felszúrja és végeztetek.

2013. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Itt már antibiotikumos kezelésre van szükség. Valószínűleg az arcüregedben van egy bakteriális góc, emiatt sinusitis alakulhatott ki. Szóval a háziorvosodhoz mindenképp menj el, mert lehúzódhat a tüdőre is, azt meg már nehezebb kezelni. Ezen kívül sok folyadék, C-vitamin, az ACC-t hagyd el, mert itt nem az a baj, hogy nem szakadozik fel a váladék, hanem hogy folyamatos a köhögés. Szóval egy köptetővel csak rontasz a helyzeten, sokkal inkább köhögéscsillapítót szoktunk adni ilyenkor (Erigon szirup). -Egy gyógyszerész-
2013. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!