Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb lábszáram viszket....

A jobb lábszáram viszket. Véresre vakarom, tele van sebbel. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Általában este fürdés után, de néha napközben is irritálja valami. Mi lehet? :(
2009. okt. 24. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. Egyszer bekentem és szinte itta a testápolót. Nah, utána nem viszketett többet :)

Fürdés után nagyon ki tud száradni a bőr, pláne ha borotválják.

2009. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néha bekenem. A jobb kezem is sokkal jobban szárad, de nekem valahogy fura, hogy csak a jobb lábszáram viszket... Kipróbálom a testápolózást, csak eddig nem volt rá szükség...
2009. okt. 24. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem se volt rá szükségem, de nekem pl az arcomon is elkezdett egy pici foltban nagyon száraz lenni, szinte érdes volt a bőröm (hálisten nem látszódott, csak nagyon viszketett), kb 1 év alatt az egész arcomra ráterjedt és kb 2 éves folyamatos kenegetéssel sikerült egy viszonylag normális állapotra visszahoznom, bár még mindig nem az igazi.

Lehetséges, hogy el kéne menned bőrgyógyászhoz, hátha nálad is kezdődik egy hasonló.

2009. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elösször is ,miért vakarod? másodszor:lehet hogy , szúnyog csípés.
2009. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!