Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a mellkasi...

Mit lehet tenni a mellkasi bemélyedés ellen?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egy üreg lenne a mellkasomon,(szegycsont alatt kb) eddig nem érdekelt, de gyakran sportolok (igaz csak futás, biciklizés) néha fekvőtámasz, nem szimmetrikus a mellkasom sem találtam 2 izomrészt ami a bal felén vannak a mellkasomnak a jobb oldali részen pedig nincs, és mellizmom egyátlán nincs ( csont és bőr) és ha hízok az combra megy, lehet tenni valamit e bemélyedés ellen? egyszerűen borzasztó:( a karom szépen izmosodik, de mellizmom = 0 :(

#tölcsérmellkas #tyúkmellkas #Mellkasi hiba #Rendellesség
2013. aug. 2. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Azt úgy nevezik h légmellvagy tyúkmell, nem tudsz mit csinálni.
2013. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tökjó:S :( olvasgatok neten utána, 1-2% esély van erre -és én is beleestem; mégis kinek kellhetnék így? Hát mindegy:((( szar az élet
2013. aug. 2. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
A légmell teljesen más, a tyúkmell meg pont a fordítottja. Tölcsérmellnek hívják, gyermekkorban sebészeti úton lehet korrigálni, azt nem tudom hogy a te korodbanmit lehet kezdeni vele.
2013. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok így már semmit :/
2013. aug. 2. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
hidd el, h. egy kapcsolat nem ezen múlik ha meg igen, abba nem is érdemes bele kezdeni!
2013. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a sírás?Még semmi nem veszett oda,sokat lehet javítani rajta edzéssel!Egy képet tölts fel a mellkasodról,hogy tudjuk milyen mély a bemélyedés!
2013. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem 22 évesen műtött Dr Kocsis Ákos az Országos Onkológiai intézetben. Nem kis bemélyedésem volt, de tökéletes lett. 1 hónap az életedből, de aztán minden megváltozik!
2013. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bonanno válasza:

Hello. Nekem elég nagy deformitásom van és szeretném megműttetni, mert úgy érzem nagyon nyomja a belsőszerveimet.

Nagyon vékony és kisnövésű vagyok.

Nagyon gyakran fáj a mellkasom és néha már elviselhetetlen is.

Még nagyon régen, mikor még nem volt ennyire gázos voltam orvosnál vele. Ott azt mondták úszás meg gyógytorna.

Ez nem segített.. Szívbetegségem is van.

Orvosnál már nagyon régen nem voltam..

21 vagyok, szerintetek érdemes megműttetnem?

2014. márc. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!