Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrgős! Leégett a hátam,...

Sűrgős! Leégett a hátam, nagyon vörös, alig lehet hozzáérni! Mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés

Szerdán égett le eddig nem volt vele bajom semmi, csak az, hogy fájt nagyon. Most nagyon szúr és viszket, de megvakarni nem tudom, mindennap reggel este vastagon kentem (baba) testápolóval. Megőrülök, mert nem tudom megvakarni de nagyon szúr és viszket. A tejföl és aloe vera nem jött be sem a fenistil, más meg nincs itthon.az


idióta megjegyzésektől kíméljetek kérlek!!!


2013. aug. 2. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
sokat már nem tudsz vele kezdeni ha a krémek sem segítettek. ha már nem ég csak viszket és húzódik és szúr akkor jó eséllyel le fog hámlani. ez esetben pedig vakarhatod is akár, hamarabb lehámlik.
2013. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne baba testápolóval kend, mert az nem égésre van, az csak egy testápoló. Aloe verával kellene kenned, amennyit csak felszív. Illetve puha ruhát vizezz be, terítsd a hátadra, hogy az égést enyhítse, ne forrjon annyira a bőröd. Van egy homeopátiás bogyó is, az nekem sokat szokott segíteni, nem fáj tőle az égett bőr. Apis mellifica a neve és 15CH hígításút szoktunk venni belőle.
2013. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj le gyógyszertárba és kérj rá valamilyen leégés elleni gyógyszert. Vannak egész hatékony spray jellegű gyógyszerek, amiket égési sebeknél is alkalmaznak, ezek jóval hatásosabbak. Ha ezek nem segítenek, akkor orvos, amikor nyaralni voltam az egyik ismerőset kórházba vitték annyira komolyan leégett, szóval érdemes komolyan venni a leégést. (Az már egy rossz jel, hogy az Aloe Vera gél nem segített semmit :( ).
2013. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél patikában égésre való szert és HŰTSD! Vizes törölközővel,úgy h rögtön cseréled, amint érzed,h felmelegedett. És igyál sokat!
2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!