Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mégis mi miatt lehet ez?

Mégis mi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

16/L

Az osztálytársaim az előző évben sokkal kisebbek voltak nálam. Mikor újra találkoztam velük már mindegyik nagyobb volt nálam. Azóta eltelt 1 év és ők folyamatosan nőnek én meg semmi mintha megáltam volna a növésben. 165cm vagyok.

Ez elég kevés ahoz képest, hogy a család minden tagja nagyobb volt 170cm-nél(ők a legkisebbek) sok ősöm elérte a 190cm is, akkor én miért nem növők? Anyum és apum is magasabbak nálam. Apum:180cm, anyum:168cm. A testvéreim: 180cm és 198cm és meg alacsony vagyok.

A másik gondom az, hogy a családban minden nőnek van melle, nekem még az sincs, olyan mint egy ovisnak talán még annak is nagyobb van. Hiába vékonyak, én is az vagyok de nekik legalább van:(

Miért van ez? Valami probléma van a növekedésemmel?


2013. aug. 3. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
165 cm teljesen ideális magasság egy nőnek, én is annyi vagyok és nagyon nem szeretnék magasabb lenni. Amúgy te még simán nőhetsz, én még 18 évesen is nőttem pár centit. A melled is nőhet még, ne izgulj. Pár év múlva már nem is fogsz emlékezni a mostani aggályaidra. :)
2013. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!