Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vitamin? A...

Melyik a legjobb vitamin? A supradynt valaki probalta? Milyen vitamint ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Vitaminokat szeretnek szedni, csak nem tudom,hogy melyik a jobb ma vettem supradynt az biztos jo lesz,mert sok mindent tartalmaz....Mar regota dietazok es edzek, hallodtam olyan vitaminokrol amitol javul a teljesito kepesseg, es csokkenti a tulzott etvagyat..mostanaban amugy se erzem magam valami jol, le vagyok gyengulve kicsit, es nagy az etvagyam, nincs erom...:/

2013. aug. 4. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Olyan vitamint vásárolj, ami természetes, zöldség, gyümölcs alapú és minél több összetevőt tartalmaz.Van olyan por, ami szintén sok természetes alapú vitamint, ásványt tartalmaz és az élsportolók is foyasztják pótlásra.
2013. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!