Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros bőr, milyen szappan?

Zsíros bőr, milyen szappan?

Figyelt kérdés
Gyorsan zsírosodik a bőröm ettől igen gyakori főleg borotválkozás után na meg pláne ebbe a melegben, hogy kipattogok. Milyen szappant használjak tusfürdő helyett?

2013. aug. 5. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
safeguard szappan, megint mindenhol lehet kapni, és tök jó!
2013. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem a kozmerikus ajánlotta, hogy vegyek babaszappant és olyan "kefét" amivel a pici babák haját fésülik. Olyan puha szőrűt! Beszappanozod a kefét és körkörösen belemaszírozod, majd lemosod. Ez a bőrömmel csodát tett. Puha, pattanàs és problémamentes. Nem kerül sokba egyáltalán!
2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja, bocsi, valahogy nem figyeltem a lenti szöveget, azthittem, hogy az arcodra gondoltál.
2013. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arcom lenne a legfontosabb úgyhogy köszönöm az infót!
2013. aug. 5. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Arcodra ne használj szappant, tusfürdőt meg végképp ne, mert túlszárítod a bőrödet, és még jobban fog zsírosodni. Vegyél inkább habállagú lemosót, az a legkíméletesebb.
2013. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne a tünetet kezeld, hanem az okát...
2013. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet az ok? Zsíros ételek? Mozgás szegény életmód? Lelki problémák? Ezek lehetnek?
2013. aug. 6. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez mind lehet, te ismered magad, hogy miben vagy vétkes :-))

Én pl. amióta drasztikusan elhagytam a disznóhúst, szinte nincs is pattanásom sehol. Havi egyszer oké, azon kívül nem. Helyette hal, csirke, néha marha. Meg persze sokkal több zöld és napi egy alma. Próbáld ki, nálam két hónap alatt észrevehető volt.

2013. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!