Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyerekem iskolájában betiltott...

Gyerekem iskolájában betiltották a beájulást. Tanári túlreagálás vagy tényleg van alapja mert veszélyes ez a drogszerű "eljárás"?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 15:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Ha focizik egy gyerek és elesik,arról valószínû nem tehet. De ha saját magát veszélyezteti, akkor illene elmagyarázni neki,hogy esetleg kórház lesz a vége. (És ha ezt nem látja be a szülõ,akkor gondolkodjon el a saját hülyeségén és azon is,hogy minek szült gyereket!!!)
2013. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:

Ne focizzon s nem esik el.

Volt aki már bele is halt abba hogy focizik.

2013. aug. 13. 11:46
 43/61 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran kijelenthetem: te beteg vagy.
2013. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ti nem vagytok képesek személyeskedés nélkül normálisan válaszolni.


Gyereknek mondtok de ti viselkedtek gyerekesen.

2013. aug. 13. 12:24
 45/61 anonim ***** válasza:

Tudod mit, kérdező, ha ennyire emellett a hülyeség mellett kardoskodsz, akkor nyugodtan csináld csak (mert hogy nem a szülő vagy, hanem a gyerek, az is holtbiztos, máskülönben nem lennél ilyen hülye, legalábbis remélem). Istenem, gondolkozz már el legalább 1 pillanatra azon, amit itt próbálnak a válaszadók a fejedbe verni már 1 hete. Már régen megkaptad a választ, hogy veszélyes, de látom te már eldöntötted magadban a kérdést, viszont akkor miért tetted fel?

Vagy tényleg ennyire nehéz a felfogásod?

Nem szoktak ilyen kirohanásaim lenni, de ez kikívánkozott most.

És persze most jössz majd azzal, hogy nincs semmi érvem, személyeskedek, stb, de olvasd csak el rendesen a többi választ, és ne provokáld tovább a népet, hanem fogd fel, hogy nem hülyeségből mondjuk, hogy veszélyes.

2013. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem veszitek észre hogy nem kardoskodok.

Arra se jöttetek rá hogy nem kell semmit se senkinek se a fejébe verni.

Belekötni abba aki kérdez egyenesen ostobaság.

Ilyent tanácsolni hogy csináljon valaki egy kétes veszélyességű dolgot pedig már több mint ostobaság.


Érved van de személyeskedéssel akarod megtámogatni.

Ez ovodában még elmegy. Itt a gyakori kérdéseken is általános. Ovodában ez még törvényszerű, a személyiségfejlődés része. De itt már nem törvényszerű. Persze irhatnak ide ovodások is ha már tudnak irni, s olyanok is akik már nem odovások, de leragadtak ezen a szinten.


Nem szoktak kirohanásid lenni.

Helyes.

De látom kissé labilis vagy.

Javaslom menj pszichiáterhez mert mi lesz veled az élet nehéz pillanataiban ha itt a gyakori kérdéseken is kirohanásaid vannak attól hogy valaki kérdez, érdeklődik?

2013. aug. 13. 12:42
 47/61 anonim ***** válasza:

Kérdeztél, megkaptad a választ. Akkor most mit akarsz?

Mellesleg gondolom azt nem is vetted észre, hogy te is személyeskedsz. Hoppá.

2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

nem egészen. én olyasmire adtam tanácsot amit te irtál magadról.


tisztázd magadban a személyeskedés fogalmát.

kérdeztem választ kaptam néhány embertől. de ennek a fórumnak nem az a lényege hogy x ember válaszol s utána vége hanem az hogy mindenki elmondhatja a saját válaszát véleményét. a személyeskedés nem tilos de nem is kötelező s főleg nem zárhatja le a kérdést.


max. a saját oldaláról ha nem akar többet irni.


az hogy valaki idejön ir majd közli hogy nem tudja miért ir s nem is akar irni...


ha ez neki probléma menjen szakemberhez.

persze kikezeltetheti házilag is vagy kiirhat egy kérdést hogy mit kezdjen ezzel a problémájával s majd mások elkezdenek vele személyeskedni a hóhér akasztása cimén.

2013. aug. 13. 12:58
 49/61 A kérdező kommentje:

én azt látom hogy egyeseknek ez valami kényszer hogy ide kell irniuk.


beirják hogy irnak s nem tudják miért irnak.


erre adtam tanácsot: orvos ezen segithet. de ez messze nem személyeskedés.


nekem nem probléma az hogy itt kérdéseket teszek fel s kiváncsi vagyok a válaszra. nem irtam ilyeneket hogy nem tudom miért teszem stb...

2013. aug. 13. 13:00
 50/61 anonim ***** válasza:

Na jó, ebből elég, a vitát lezártnak tekintem, ez már csak szócséplés, annak meg semmi értelme, nem szeretek a semmin vitázni.

A szavakat meg nyugodtan forgasd csak ki, legalább még kevesebb ember vesz téged komolyan.

2013. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!