Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet vakbélgyulladás, vagy...

Lehet vakbélgyulladás, vagy mi a baj?

Figyelt kérdés
Szombaton volt egy edzőmeccsem (foci) fél-3kor játszottunk, nagyon meleg volt, végig játszottam, és még az nap este féjt a fejem és fáradt voltam de nagyon, ez szerintem sima napszúrás. De reggel arra ébredtem, hogy szúr a jobb oldalam, pont úgy mint mikor valaki futás közben rosszul veszi a levegőt. Nos, nem folyamatosan fájt, csak pl: levegő kifújásnál. Másnap vasárnap már enyhült, hétfőre is, és most kedden volt még egy meccsünk. Itt nem is vállaltam a játékot csak padon cserének. De játszottam kb 25percet. Itt a meccsen lenyomtam egy 30-40méteres sprintet labdával, és utána 5 percig csak sétálni tudtam annyira szúrt. De hozzá kell tennem, hogy vasárnap óta sokkal jobb lett. Tegnap Szerdán voltam focizni a haverokkal teremben. Itt egy kicsit szúrt, de nem igazán. Inkább arra figyeltem fel, hogy nagyon gyenge voltam és nem bírtam a játékot sem, ami velem soha nem fordult még elő, mert az állóképességem és az erőnlétem a legjobb a csapatban, így akármennyit letudtam játszani. Most meg Vasárnap óta ma is, olyan gyenge vagyok, hogy semmi kedvem semmihez. Már nem is nagyon szúr, csak tüsszentésnél, de akkor elég érezhetően. Most mi lehet a probléma? Megerőltethettem valamimet akkor Vasárnap és azért szúrt? Eddig nemigen történt velem ilyesmi. nem tudom mi lehet a baj. SEGÍTSÉG!!! Ha netán vakbélgyulladás, és tovább focizok lehet belőle bajom? Lázamat nem mértem még. De mondom, iszonyatosan gyengének érzem magam...:(

2013. aug. 8. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

a vakbélgyulladás a bal oldalon és köldök tájon fáj nyomásra érzékeny. szerintem az a baj, hogy a bőröd alatti hártyák közé beszorultak kis levegőbuborékok. amikor futsz és kapkodod a levegőt ez előfordul. onnan nehezen jön ki nem olyan mint amikor a bordád közé szorul a levegő.

de lehet hogy megerőltetted. ebben a melegben nem kellene ennyire erőltetni a dolgokat megviseli még a legjobb fizikumú embert is. igyál sokat és pihenj. szerintem semmi komoly baj nincs ne stresszelj rá attól csak rosszabb lesz

2013. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Igen pihenéssel enyhült. Remelem, hogy csak egy kis megerőltetés. Azert ma kertem az orvostól beutaló laborba es ultrahagra. Mind kettőn nagyon régen voltam mar.
2013. aug. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!