Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért irtják a parlagfüvet,...

Miért irtják a parlagfüvet, mikor a dohányosokat nem?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy a dohányosokat öljék meg, csak nem értem miért fontosabb az ami pár embert érint, és miért nem az ami mindenkit

2013. aug. 8. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a pár ember százezreket jelent idehaza is. A dohányáru eladása meg sokaknak jó üzlet.
2013. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem százezer 10millióhoz képest csak pár ember
2013. aug. 8. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te pedig nem vagy allergiás.
2013. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly indulatokat korbácsolhat fel, nem is akarok belemenni s válaszolni, még elgondolkodni sem, de költői kérdésként tetszik. A parlagfű és dohányzás témában sok közös van a gondolkodásunkban...
2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért azon is elgondolkodhattok, hogy a dohányfüstöt ki tudja kerülni az ember. Pl. ha valahol füstölnek, elmegy. Erre megvan a lehetőség fizikailag. A pollent nem tudja kikerülni hétköznapi léptékben, maximum ha elutazik egy másik országba vagy beül egy barlangba, zárt szobába.

Ennyi erővel a kocsikat is büntetni kellene, amilyen port és szmogot csinálnak, és még az is nehezebben elkerülhető, mint a dohányfüst.

Egyébként félreértés ne essék, rosszul vagyok a füsttől is, de allergiám is van. Szerintem az utóbbi rosszabb. Egészségileg meg hasonlóan káros lehet.

2013. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom, és nem is akarom leállítani a parlagfű irtást, én is allergiás vagyok, és mint mondtad az egyetlen kiút ha itthon bezárkózom, de a szomszédom egyfolytában cigizik, és mindig hozzám jön át a füst, így nem lehetek se kint se bent
2013. aug. 8. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:

A dohányzást azért nem tudják mindenhol betiltani, mert akkor fellendülne a feketekereskedelem.

Így van vmennyi bevétele az államnak a cigiből, igaz kevesebb, mint amennyit utána az eüben a cigisekre fordít. De legalább van vmennyi.

Ha betiltaná a gyártást, forgalmazást stb., akkor is cigiznének, csak akkor a feketepiacon vennék, meg külföldről hoznák be, és az állam abból semmit nem látna.

2013. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért irtják a parlagfüvet, mikor a dohányosokat nem?


Ki akarsz irtani bennünket, dohányosokat? Hoppá, egy dohányos gyűlölő!!

2013. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!