Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvos írhat nekem...

Milyen orvos írhat nekem egész évre tesiből felmentést adni, hogy csak gyógytornára keljen járnom?

Figyelt kérdés
Mindig rendszeresen tesiztem, de tavaly bekerültem középsuliba. Kaptam egy nagyon kemény tesitanárt. Ezzel nem is volt gond, hiszen szerettem csinálni. De már október környékén tesiórákon terhelés alatt/után iszonyatos fájdalmat érzetem a hátamon. Ez ment egész évben, volt, hogy bőgve jöttem ki óráról, a tanár és a suliorvos sem adott felmentést, mert a doki szerint nincs probléma a hátammal... hiába beszélek neki, hajthatatlan. Nyáron nekiálltam egyénileg heti 3 alkalommal gyógytornára járni. Nagyon jó, nem fáj a hátam, speciális gerinctornát csinálok. Viszont szeptembertől szeretném ezt folytatni testnevelés helyett. Milyen szakorvos tudna szakvéleményt írni erről, hogy EGYÉNI gyógytornára kell járnom? ( a sulis gyógytesin ugyanazt csinálnak, mint a sima órán) Lehetőleg olyan kéne, amibe nem tud belekötni a suliorvos, mert már nem bírom az állandó feszültséget. A tesitanár sajnos kemény erősítő gyakorlatokat csináltat, és óránként 1-2 km futást (dupla óráink vannak: heti 2*2+1) Nem akarok újra úgy járni mint tavaly, volt, hogy utána 3-4 napig ágyhoz voltam kötve, alig bírtam felállni. De a gyógytorna nagyon sokat segít, de szeretném ezzel kiváltani a tesit.

2013. aug. 8. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ortopédusnál lecsekkolász párezret és beutal gyógytesire.
2013. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orthopéd szakorvos.
2013. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!