Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségesen élek szerintetek...

Egészségesen élek szerintetek így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy döntöttem, 1 hete, hogy új életet kezdek egészséges leszek stb..:) elég erős dohányos voltam, energiaitalt ittam rengeteget és még elég sokat híztam is... de most már 1 hete azóta rá sem gyújtottam:) semmi cukros üdítő sok sok ásványvizet iszom, illetve édesítőszeres üdítőket..a reggelim mindennap ráálltam, hogy gyümölcssaláta:) ebédet rendesen eszek...(mellékesen ma pl. cukkini van nálunk most annyi olaj amennyivel ki van sütve szükséges, meg bableves:D) ja igen csak reggel iszom egy kis kávét kizáróan reggel ebéd tehát rendesen vacsora szintén valami könnyű étel kefír, joghurt, vagy vmi gyümölcs vagy zöldés ált. és sok ásványvizet iszom:) 2-3 liter egy nap :)ja és este futok utánna pedig jóga illetve felülések stb:) ja és egy hete valóban nem cigiztem meg semmi:) szerintetek ez egészséges életmód? jó úton járok? :)

2013. aug. 9. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez hihetetlen nagy változás! :) Nagyon erős lehetsz. De azért ehetsz többet egy kicsit. Kenyérből pl. tk. vagy magos vagy rozsos, ehetsz zabkását is reggelire. Vagy hajdina kását. Ja és fehérje. Szóval nem csak gyümölcsön meg zöldségen kell élni, ha az ember egészségesen akar táplálkozni. Ugyanis az egészséges életben az egyensúly a legfontosabb. :)
2013. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jól hangzik, és hamar érzeni fogod a jó hatását. Egyedül az édesítőszeres üdítőket hagynám ki, azt károsnak tartom, és meglepődve tapasztalhatod - nem fog hiányozni. A víz egy kis rendes citrommal nagyon jól oltja a szomjat és finom.
2013. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen köszönöm a válaszokat:) barna kenyeret eszek de egy nap egy szeletet mert nem is kívánok többet fehérjéket inkább vacsorára joghurt , kefír, sajt :) egy pohár tej de nem mindennap nem vagyok nagy tej ivó:) az adag meg így esik jól először nehéz volt alig vártam ebédidőt most meg olyan jó könnyű a gyomrom nem zsíros ételekkel indítom a napomat hanem könnyű ételekkel:) tipp: nagyon finom ha pl. natur joghurtba tesztek édesítőszert jól elkeveritek és abba gyümölcsöket én epret szoktam pl:) nagyon finom :) két bögrével szoktam reggelente de nagyon imádom :)
2013. aug. 9. 10:30
 4/4 A kérdező kommentje:
ja meg a kukoricás abonett kenyeret is szeretem:)
2013. aug. 9. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!