Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futás utáni térdfájás?

Futás utáni térdfájás?

Figyelt kérdés
évek óta úszok,sosem volt semmilyen problémám (komolyan még beteg sem szoktam lenni de most elmentem futni kb fél órát, hazajöttem le akartam guggolni és iszonyatosan fáj a bal térdem, ugyanez volt felállásnál is. Ha hajlítgatom úgy nincs semmi csak mintha kicsit "szorítana". Olyan érzés volt minthogyha beakadt volna valami. Nem tudom mennyire lényeges,de iszonyatosakat szokott roppanni ez a térdem,lehet ezzel összefüggés? Vagy ne izguljak holnapra elmúlik és csak egyszeri alkalom lehet?

2013. aug. 11. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyum hosszutavfuto, o mindig azt mondta,hogy csak futocipoben szabad futni,mert egyebkent tropara megy a terd es a csipoizulet. Bemelegiteni,nyujtani szoktal? Talan megrandult, vagy kificamodott.
2013. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
futócipőm van,remélem csak félre léptem és elmúlik:)
2013. aug. 11. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az a futócipő, amire ráírják a boltban, hogy futócipő. Ezt tapasztalatból tudom...

Továbbá attól, hogy a cipő futócipő, még nem azt jelenti, hogy a Te lábadra való. Nem mindegy, hogy mennyit futsz, milyen talajon, neutrális, pronáló vagy szupináló a lábad stb.stb...

2013. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!