Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldali hasi fájdalom a...

Jobb oldali hasi fájdalom a bordák alatt 3 ujj vastagságnyival kb?

Figyelt kérdés

14/l

Tüdőgyulladás kezelés tegnap vettem be az utolsó klabax tablettát.

Amiket szedtem: klabax, paxirasol, calcium, zyrtec, normaflor, ventolin

A fájdalom ma jelentkezett. Elmentem pisilni zuhanyzás előtt. Mikor beléptem a zuhany alá, először olyan érzés fogott el, mintha megint pisilnem kéne, úgy nyilalt belém a fájdalom, aztán nm múlt el, és tíz percig körülbelül egyre jobban fájt. Gyorsan megtörölköztem, és lefeküdtem, ekkor elmúlt. Mi lehetett? Érdemes vele orvoshoz menni, vagy túlparázom?

Ja, és nem menstruációs fájdalom, az görcsös fájdalom, ez meg inkább belenyilalt a jobb oldalamba, mint egy kés. És a menstruációs fájdalomra az semjellemző, hogy oldalt fájjon a legjobb tudásom szerint, és ez nem alhasi fájdalom volt ráadásul, szóval a nő fájdalma kizárt.


2013. aug. 12. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
vesekő,homok
2013. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam. Azt műteni szokták nem?
2013. aug. 12. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell műteni. Ha kisebb kő vagy homok van,azok gyakran maguktól kiürülnek.Amikor érzed ezt a hirtelen fájdalmat,akkor halad végig a húgyutakon. Ha kipisiled nincs semmi baj,ha nem olyan klasszikus vesegörcs alakul ki,amihez úgyis orvost kell hívni. És utána eldöntik mi a teendő.
2013. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 14. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!