Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha valaki mondja, hogy...

Hogyha valaki mondja, hogy mennyire fáj attól kevésbé fog fájni?

Figyelt kérdés
Úgy utálom ezt. Most kórházban vagyok és van itt pár pali és folyton mondogatják, hogy fáj ez meg az. De ilyen harmincas mind vagy negyvenes. Nekem is rohadtul fáj de nem mondogatom. Már szóltam, hogy fejezzék be mert idegesítő. Vagy ha mondom akkor nem fáj?

2013. aug. 21. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán egy kis könnyebbség, ha kimondod, ami fáj.
2013. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Épp ellenkezőleg. Az agyunk úgy működik, hogy minél többször mondod, hogy fáj, annál jobban fog fájni. Te pl. gondolj és koncentrálj arra, hogy nem fáj és gyorsan meggyógyulsz, hidd el, többet fogsz vele érni, mert a tested erre a gondolatmenetedre fog reagálni.


Jobbulást!

2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem itt is a mérték a lényeg.Ha valami fáj azt ki kell adni(bár ez inkább lelki fájdalomra igaz).De nem szabad ismételgetni folyton,hogy jaaaaj de fááj,mert az agyad ráhangolódik.
2013. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!