Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől megy fel hirtelen a...

Mitől megy fel hirtelen a pulzusom?

Figyelt kérdés
Amikor nyugalomban vagyok, akkor 70-80. De ha felállok és megyek 5 métert, akkor már felmegy 100 fölé, 110-120, de nem fáradok el, csak felmegy eddig. Ez normális? Éreztem egy kis szúrást a bal mellkasomban, megijedtem és akkor 130 volt a pulzusom. Apám nyugtatott meg, hogy valószínű beszorult a levegő, nem a szívemmel van a baj, mert még csak gyerek vagyok és hogy a szívben nincsenek idegek, nem szúrhat. Egyébként azóta többször is éreztem szúrást, nyomást a bal mellkasomban, de szerintem nincs nagy baj, nem tudom. 14/F
2013. aug. 21. 18:30
 1/2 anonim válasza:

Nekem már kb 3 éve így van ..elmentünk orvoshoz és azt monta hogy semmi gond pedig akkor is 80 valamenyi volt a pulzosom és 1 nappal előtte meg iskolába olyan magas volt hogy haza küldtek olyan rosszul éreztem magamat..én hetente megmérem a pulzosomat hogy változott e valami de... menyetek el ti is orvoshoz inkább...lehet hogy okosabb lessz mint az én orvosom ;)


14/L

2013. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Biztos csak azért magas, mert még gyerek vagyok. Többet kéne mozognom!
2013. aug. 21. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!