Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annyi hajnövesztő szer stb...

Annyi hajnövesztő szer stb van manapság, van vmi amivel ellenkező hatást lehet elérni?

Figyelt kérdés
én utálom a hajam régóta havonta kell fodrászhoz járnom hogy kopasz maradhassak, ami meg hosszú távon sokba kerül.7 év alatt már 6számjegyű összegnél tartok.van vmi amivel káros mellékhatások nélkül megállítja a növekedését teljesen?vagy hagymástól kihullasztja?
2013. aug. 25. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajnyíró gép :D
2013. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
haha-.- gondolod nem próbáltam?csak tépni tudom vele a hajam látszik nem vagyok fodrász és nem is leszek... következőnek elsütöd hogy atomhulladék?már várom-.- attól is kihullik valószinű a végtagjaimmal eggyütt...
2013. aug. 25. 19:16
 3/7 A kérdező kommentje:
mellesleg olvassál már okoska: "megállítja a növekedését vagy kihullasztja." durva hajnyíró gép lehet ami ilyeneket tud és nem csak vágni.gondolom annyiba kerülhet mint egy helikopter.
2013. aug. 25. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit nem tudsz azon használni. Én nőként tudom használni a férjemen.
2013. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
másén biztosn könyebb mint sajáton.jobban kézre álló. de szégyen hogy annyi hajnövesztő vacak mellett azokra nem gondolnak akik nem akarnak hajat és végleg megszabadulnának tőle.
2013. aug. 28. 12:48
 6/7 anonim válasza:
Én saját magamnak vágom a hajamat nyírógéppel, és nem kopaszra, hanem pár centisre. Totál kopaszra olyan egyszerű lenne majdnem, mint egy gyerek szájából kivenni a cumit.
2013. okt. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a lényeg az hogy minek nyírjam ha nem muszály.ha ki se nőne jobb lenne.sztem elég világosan le volt írva a kérdésben is.
2013. okt. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!