Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este kicsit fájt a...

Tegnap este kicsit fájt a torkom, ma reggel felkeltem, és fel van dagadva az egész nyakam, és amikor nagy levegőt veszek iszonyatosan fáj a torkom. Ez mitől lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meg minden nyelésnél fáj az egész. És mindig olyan érzésem van mint ha gombóc lenne a torkomba és úgy is néz ki, mert fel van dagadva az egész egy helyen. Ez mitől lehet? Mit csináljak?Ilyen még sosem volt nekem, és nagyon be vagyok parázva hogy mi lehet a gond. Gyorsan kéne a válasz.
2013. aug. 27. 07:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jó csak azért vagyok beszarva mert életembe nem volt komoly bajom, maximum megfázás meg láz volt meg hányás de ezeknél durvább nem...ezért ez még új nekem és ezért biztosra akarok menni hogy nehogy valami komoly bajom legyen én meg itt vígan elvagyok :) de kipróbálom amit írtál, és ha nem javulok, elmegyek orvoshoz :) és köszi a válaszokat
2013. aug. 27. 09:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Most sincs semmi bajod, nyugodj meg.
2013. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az még tök jó, hogy van lázad, a szervezeted harcol a betegség ellen. Én speciel sosem vagyok lázas, pont ez a baj.

Na de voltál orvosnál? Mi lett?

2013. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!