Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi javaslatra komresstios...

Orvosi javaslatra komresstios harisnyát kell hordanom! Hol lehet ilyet kapni? Van külőn ff vagy nöi? Ff vagyok a válaszokat elöre is kőszőnöm!

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 08:19
 1/8 anonim válasza:

Én úgy tudom, csak receptre lehet venni...

Gyógyszertárban , különböző gyógyászati sgédeszköz boltokban lehet venni. Egyféle van szerintem, nem hallottam, hogy lenne külön női, férfi.

2013. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 klopusz ***** válasza:

Gyógyászati segédeszköz boltban tudod megvenni. Külön férfi-női nincsen, méret szerint vannak.


Remélem, segítettem.

2013. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen köszi! utána nézek! és mivel kell viselni? hosszunadrággall nem meleg? ez olyan mintegy nöi harisnyanadrág?
2013. szept. 2. 09:33
 4/8 anonim válasza:

Vastagabb mint egy harisnyanadrág.

Receptet kaptál hozzá, vagy anélkül is meg lehet venni?

2013. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kaptsm receptet,a legkisebb komresszoist mondta a dr ,hogy vegyem meg,és hordjam egész nap,csak félek,hogy meleg lesz hosszunadrággal,nem tudom ezt más,hogy csinálja
2013. szept. 2. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy.

Meg kellett volna mondania az orvosnak, hogy milyen mértékű kompresszióra van szükséged, ugyanis nem csak a méret, hanem eszerint is csoportosítják a harisnyákat.


Egy 34-36 Hgmm nyomást "kifejtő" harisnya akár 7-10 ezer forint is lehet.

[link]


Ugyanakkor lehet kapni 8-10-est is, 1500 körül.


Nem mindegy, hogy neked melyikre van szükséged.

Ha az erősebbre, akkor az 1500-össel szart sem érsz.

Ha viszont a gyengébb is elég, akkor 1) olcsóbb lesz, 2) sokkal kényelmesebb, viselhetőbb.

2013. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsod nagyon rendes vagy,rákérdezek az orvosnál, és milyen nadrággal hordjam ilyen időben?
2013. szept. 2. 12:32
 8/8 A kérdező kommentje:
szia! megkérdeztem,a leggyengébb komrssziost kellett vennem,és azt kéne hordanom! csak m3g bajban vagyok a felbétellel,meg nagyon meleg lenne szerintem,amugy igazad volt nem gyártanak kűlön férfiaknak, köszönöm mégegyszer a tanácsodat!
2013. szept. 3. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!