Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek tesifelmentést?

Hogyan szerezzek tesifelmentést?

Figyelt kérdés

Ez az 5. évem, már nem bírom elviselni ezt a tanárt. 2 óránk volt a héten, mindkettőn én voltam a téma, hogy milyen bénán futok, milyen bénán csinálom ezt, azt. 4 éven keresztül ez ment, még egyet már tényleg nem bírok idegekkel, na meg lelkileg.

Semmi oka bszogatni engem, de az a baja, hogy nem 50 kg vagyok, hanem 60. A 170 centimhez..

Minden lány tök sportos, rajtam kívül, kb 2 kg háj ha van rajtam..


Az a baj, hogyha ortopédián mondom, hogy fáj mondjuk a bokám, elküld röntgenre meg hasonlókra, nekem meg erre nincs időm, minden nap 8 órám van, 16:45-kor végzek, onnan még utazzak dokihoz.. Valahogy úgy kéne, hogy adjon felmentést és gyógytornáznom se kelljen, mert az heti 3x 1,5 óra. Arra meg végképp nincs időm...


Mit tegyek? Amióta hazaértem bőgök szinte, ezt tényleg nem lehet ép ésszel bírni, 4 éve..!!!!


2013. szept. 5. 19:52
 1/3 anonim válasza:

Szüleid írhatnak 3-szor igazolast, és szinlelheted magad betegnek olyan 1 napig, aztán tesi órán még köhögni fogsz így nem tesizhethetsz. Majd írj privibe mi van veled! ;-)


13/L

2013. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ismerős helyzet. Nekem ötödiktől nyolcadikig egy fxsz tanárom volt. Első éven még jó voltam, hetedik év végén meg kellett küzdenem a kettesért (mindenféle lelki bántással) aztán nyolcadik félévkor és főleg év végén meg akart buktatni. Állandóan szívta a vérem, csúfolt és lelkileg bántott. Már simàn beszóltam neki. Volt sok minden de gondolom nem ez érdekel. 2 éve mióta eljöttem onnan nagyon jó tanárom van de sajnos félévkor szülni fog :(

Én úgy szereztem 1 hónapos felmentést nyolcadikban, hogy tüdőgyulladásom volt. Aztán egy 2 hetest utána mert megint megfáztam. Nem tudom, a háziorvosoddal mi a helyzet? Normális? Megértő? Milyen vele a kapcsolatod? Mert az enyém nagyon rendes és szerintem ha kérnék adna valameddig.

Kitartás!

2013. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso, ez max altalanosban megy..:)

Kikohogtem a fel tudomet egyik nap, de futnom kellett tovabb.. Beteg vagyok most.

Hianyosi meg nem akarok utolso evben.

A haziorvos max 2 hetre adhat. De ha egesz evben megyek 2 hetente akkor osztalyozhatatlan leszek...

2013. szept. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!