Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha már kb.5 éve minden szombat...

Ha már kb.5 éve minden szombaton berúgok akkor már lehet valami baja a szerveimnek? L/20

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. A nők alkohollebontó képessége rosszabb, tömegük általában alacsonyabb is. Hivatalosan valószínűleg alkoholistának is tekintenének.
2013. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad. Nem biztos hogy nagy a baj de állj le.
2013. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez relatív. Mennyire rúgsz be? Mennyit eszel? Hány kg vagy? Stb. Ha most 3 hetente megiszol egy liter vodkát, vagy minden nap 3 olcsó sört az sem mindegy. Szerveidnek akkor lehet baja, ha valami ócska cuccot iszol pl. kannás bor. Alkoholista akkor lennél, ha e nélkül nem tudnál élni. Én is szoktam lány létemre inni, de csak akkor ha jó a társaság, persze nem annyit, hogy ne emlékezzek semmire. És elég sűrűn jó a társaság. De ha nincs semmi program akár egy fél évig akkor nem hiányzik az ital.
2013. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
160cm és 50kg vagyok, keveset eszek, vagy boroskólát vagy vodkát szoktam inni. Vodkából kb fél litert, bort meg kb 1 litert mikor milyen bort.
2013. szept. 7. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
A minőségi italok pont annyira ártalmasak mint a pancsoltak. Az alkohol mennyisége számít.
2013. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel az alkoholizmus komoly tüneteihez 10-20 év kell, ezért még le tudsz állni látványos betegségek nélkül. Ha akarsz egyszer gyereket akkor érdemes!
2013. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ettől miért ne lehetne gyerekem? terhesen nem innék
2013. szept. 7. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert máj és vese nélkül nehéz terhesnek lenni? :)
2013. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A minőségi italok pont annyira ártalmasak mint a pancsoltak. "


Hát azért én nem hasonlítanék össze pl. egy jó minőségű házi pálinkát, egy 2 literes 400 Ft-os "borral".


Az egyik meg sem kottyanhat, ha nem vedeli az ember, csak mondjuk néha egy ici-picit iszik mondjuk ebéd előtt, míg a másikban minden van csak jó nem, így olyan mintha mondjuk hígítót innál vízzel keverve.


Ilyen hamar nem lesz semmi bajod, max. másnapos leszel, vagy fáj a fejed, stb.

Akkor van gond, ha már nem tudsz nélküle élni, illetve vérkép, stb vizsgálatok során nem normális eredményeid vannak.


De nagyon-nagyon ember függő.

Van aki 1 év után már a padlón van, és van aki egész életében iszik, és csak max. a rokonai tudják róla hogy részeg szokott lenni.


Az nem gond hogy lány vagy, az a gond, hogy túl sovány (mármint az ital felszívódás szempontjából), és hogy keveset eszel mellette.


Lehet még gyereked simán.

Most még fiatal vagy, szeretsz élni, azzal semmi gond.

Csak tudd hogy hol a határ.

2013. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A töményt hanyagold egy két feles még elmegy de fél liter rengeteg

Borból is csak minőségit igyál de abból sem egy litert

Kevesebb italt is meg lehet érezni csak várni kell vele amig hat, próbáld ki

Egyébként nem szép ha egy lány részeg szerintem és 5 év rendszeres ivászat sok idő, ebből alkoholizmus lesz nemsoká

Ne igyál olyan sokat, kevesebb is elég ha elmész szórakozni hidd el

2013. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!