Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottátok?! Tüdőgyulladásos...

Hallottátok?! Tüdőgyulladásos pestis szedi áldozatait Ukrajnában. Teljesen kiborúltam. Lent a cikk.

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 3. 11:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki megkérdezni,hogy jön ez ide?!

Hát úgy,hogy anya vagyok és nagyon beparáztam!

2009. nov. 3. 12:02
 2/16 anonim válasza:
47%
hát, a kuruc.infot én nem igazán mondanám hiteles forrásnak ;)))
2009. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
53%

Te meg most marha jó fejnek gondolod magad, hogy itt ijesztegetsz mindenkit?

Pánikkeltésben egyébként is baromi jók vagyunk....

2009. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Ne olvass kuruc infót, tele van baromságokkal.
2009. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
50%

12:17-es.Ezt nem lehetett volna finomabban is megírni?Miért kell egyből a másik torkának ugrani,ha nem tetszik a mondandója?Ebben is baromi jók vagyunk,úgy tűnik.

Szerintem sokan itt élik ki az agressziójukat,mert nem kell felvállalni a nevüket...

2009. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Sok mindenen lehetne aggódni,meg kiborulni amiről nem is tudunk.Én megpróbálom kímélni magam (mert amúgy baromi aggódos vagyok),így nem olvasok/nézek/hallgatok ilyen cikkeket/műsorokat.Szerintem te is tedd ezt,és nyugodtan fogsz aludni.:-)

2009. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
a kurucinfó mint forrás? gratulálok, nem csoda hogy paranoiás vagy. amúgy a zsidók miatt van ez is.
2009. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

És azt hallottátok, hogy mennyi aktív tbc fertőzött él és közlekedik közöttünk, Magyarországon? Én azt hiszem, hogy mivel ez 1.) az ántsz által is elismert tény 2.) itt van, köztünk, a reggeli tömegben a buszon, metron, villamoson, körúton, hétvégi piacon, stb. sokkal riasztóbb, mint hogy mi van (van egyáltalán?) Ukrajnában.


Mi nem foglalkozunk ezekkel a hírekkel, pedig nekün is kicsi még a gyerek. Ha mindentől félnék (tbc, madárinfluenza, sertésinfluenza, stb.), lassan ki sem mozdulhatnék itthonról. Sajnos vannak dolgok, amikkel szemben tehetetlenek vagyunk, akár halálra aggódjuk magunkat, akár nem.

Szerintem te is gondolkozz kicsit pozitívabban, egyelőre semmi sem indokolja, hogy féljünk.

2009. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Miért kell undorító és gusztustalan módon válaszólni?

Kérdeztem valamit.

Ha nem tudsz normálisan,akkor NE válaszólj!!!!


Nem arra voltam kiváncsi,ki tud a legbunkóbb módon beugatni!

2009. nov. 3. 13:15
 10/16 anonim válasza:
37%

12:27: mindig van ilyen okoskodó, szánalmas valaki, aki ilyen hülyeségeket írogat. Jó, hogy a tel.számom, meg a számlaszámom nem kell. Nem érzem úgy, hogy a torkának ugrottam volna, ugyanis naponta van itt kérdés a sertésinfluenzával kapcsolatban. Mivel ez már lerágott csont, be kell dobni egy még ijesztőbb valamit, hagy pánikoljon a nép.

Kérdező: Amit kérdésnek szántál, valójába nem is kérdés, hiába biggyesztettél oda kérdőjelet, csak azért tetted, hogy ki tudd írni. Egyszerűen nem tudom, mi volt ezzel a szándékod, de még a jóindulat halvány szikráját sem vélem felfedezni ebben a "kérdében". Egyszerű pánikkeltés, vagy nincs jobb dolgod, vagy én nem is tudom.....

Üdv:12.17-es.

Ja, és válaszOlni.

2009. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!