Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottátok?! Tüdőgyulladásos...

Hallottátok?! Tüdőgyulladásos pestis szedi áldozatait Ukrajnában. Teljesen kiborúltam. Lent a cikk.

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 3. 11:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves" utolsó!!!


Te biztos valami suta faj lehetsz.....

Nem kérdés volt???


Talán vissza kéne ülni az iskolapadba.


Milyen pánikkeltésről írsz,te gyö.kér?

Olvastam valamit és megkérdeztem hogy hallott e más is az alábbi cikkről.


Egyáltalán elolvastad a cikket?


Bár a te véleményed kevésbé érdekel,mert az elmúlt 2 válaszodat tekintve elég nagy tulok lehetsz,pont a te véleményed és kommentjeidre sz@rok nagy ívben.


Ennyi!

2009. nov. 3. 13:40
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
nem pestis, H1N1 influenza, aminél felléphet tüdőgyulladás. nagy különbség, a pestis sokkal veszélyesebb lenne!
2009. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szépen kérlek,akik nem tudják miről van szó,ne írjatok kommentet.


Ha figyelmesen olvasod a cikket,rájössz,hogy pont NEM a H1N1-ről van szó :S

2009. nov. 3. 15:50
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen tényleg tüdőpestis van Ukrajnában, és akárki akármit is mond ez sokkal sokkal súlyosabb mint az influenza. Nem riogatni akarok senkit, DE nekem a családom Kárpátaljai magyar,k.apum egészségügyben dolgozik, szerintem jobban tudom, hogy mi van ott, mint egyes emberek akik csak "okoskodni" járnak ide. Én sem hiszek a kurucinfonak, de ez igaz. Pontosan azért csak ezeken a helyeken van kint ez az info, hogy ne tudjanak róla semmit az emberek.

Szerintetek miért kell a maszk annyira? Influenzát már mindenki túlélt enélkül is. 3hétig nincs iskola egy sima influenza járványnál nem hiszem. Összes koncertet lemondatták, boltokban csak spec. védőruhában árulhatnak és utazákorltozás is van. Hát ha valaki elhiszi, hogy ez a h1n1 miatt van hát legyen az ő dolga.

Én meg igenis félek, és féltem a családom. =(

2009. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
51%
hahaha, jottek a nagymagyarok pontozni :DDDDD
2009. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na már vége lett a pestisnek??
2014. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!