Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyenkor sem estek pánikba/két...

Ilyenkor sem estek pánikba/kétségbe? Most hallottam az új h1n1 esetet.

Figyelt kérdés
:((((((
2009. nov. 3. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. inkább a tököm kivan már ezzel .
2009. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. pánikba azért nem.. De szörnyű ez a bizonytalanság. Hogy tényleg kell az az oltás, vagy csak a média fújja fel. Még mindig ezutóbbira gyanakszom.
2009. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy még a tbc-ben is többen halnak meg. Pedig állítólag annak nincs járványa.
2009. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen új eset a 15 éves??
2009. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A média szerint ma egy 15 éves fiú halt itthon. Nekem van egy 12,5 éve fiam. Gondolhatod, hogy nála jobban senkit nem féltek. Magamat sem. A hír hallatán felhívtam az összes orvos ismerősömet. Fele részben azt mondták, hogy oltani, de azonnal. Másik fele meg azt, hogy semmiképpen ne engedjem beoltani a gyereket.


Épp a megőrülés határán vagyok. Tudom, hogy nekem kell dönteni. Le kellene tenni a voksomat valamelyik orvos mellett, de nem tudom kinek hihetek. Ez az egész egy totál agyrém.

2009. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát kedves utolsó valahogy úgy vagyok mint te.Nekem egy 10 és egy 2 évesem van, de az oltást nem nagyon ajánlja a dokink:(Nem tudom én sem, mi lenne jobb.

Köszi,hogy írtatok.

2009. nov. 3. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

17.12 újra.

Azt is irták a cikk mellé, hogy SZÁMOS más betegsége is volt a gyereknek.

Nem esek pánikba és nem oltatom magunkat!!

2009. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


a kommenteket is olvassátok el !!

2009. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

egyébkén miért veszélyes ez a védőoltás?

Miért ez a bizonytalanség?

Jelenleg nemtartózkodom Mg on,igy lemaradtam ezekről a hirekről

2009. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az egész felhajtással kapcsolatban komoly fenntartásaim vannak.

Életemben már elég sok influenza járvány volt az országban,súlyosabbak és enyhébbek is,melyeket más-más vírusok okoztak.Mindegyiknek voltak halálos áldozatai.De abban mindegyik megegyzett,hogy legyengült volt az immunrendszerük,egyéb betegségeik voltak,nem pedig egészségesek.

A fiúval kapcsolatosan:

1./ nem tudni,hogy valóban mi volt a halál oka

2/ Ha a H1N1,akkor miért nem mentek időben orvoshoz?

Az influenza kezdetekor hőemelkedés,láz,fejfájás,szédülés,rossz közérzete van az embernek.Ha ekkor nem kezeli vagy kezelteti magát,súlyosbodnak a tünetek,amely vezethet súlyos esetben halálhoz is.

Ha a fiú szülei időben mentek volna orvoshoz,akkor még ma is élhetne.

De ha beoltatnám magam a H1N1 ellen,akkor sem lennék védve az influenza más vírusai ellen,főleg nem az ellen,ami Ukrajnában okozza a járványt.Arra nincs védőoltás,és az ÁNTSZ szerint nincs is idő előállítani.És a megbetegedettek számához képest még 1 tized százalék sincs a halálos áldozatok száma.

Okosabb sok C vitamint szedni,mézes teát inni,ecetes vöröshagymát,az megelőzésnek is hasznos.Ha mégis megbetegszem,akkor időben menni orvoshoz.Nem tőlem függ,hogy melyik vírust kapom el,ha egyáltalán elkapom.

2009. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!