Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszeri marihuána fogyasztásn...

Egyszeri marihuána fogyasztásnak mik lehetnek a hatásai?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy szálat elszívnak ketten, akkor kb mitt fognak érezni? Mik lesznek a hatások?
2013. szept. 11. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szemelyesigtol es szervezettol fuggo dolog. Van aki meg sem erzi,van akit kicsap. Az a baj,hogy nem lehet elore kiszamitani.
2013. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nagy esélyed van arra, hogy elszédülsz, meg akarsz fulladni.


legalábbis nekem ez volt.

2013. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ÉS esetleg alkohol fogyasztása mellett milyen hatásai lehetnek?? Meg általánosan milyen hatásai lehetnek elsőre?
2013. szept. 11. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Alkohollal ne akard keverni, sehogy se lenne jó vége..


Egyébként függ a marihuána minőségétől, mert szívtam olyat is, hogy egészet elnyomtam egyedül, és meg sem szédültem, és szívtam olyat is, ami már azért kicsit odacsapott :) De akkor is csak annyi volt, hogy röhögtem mindenen, jól éreztem magam, elvoltam lazulva, majd utána kegyetlenül fájt a hasam úgy 1 óráig (ez volt az első alkalom).

2013. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fúú, alkohollal felejtsd el.

legalábbis úgy, hogy először alkohol utána fű. én konkrétan elájultam így egyszer, egy másik alkalommal pedig azt hittem meg fogok halni, annyira rosszul leszek.


vagy igyál, vagy fű. de inkább egyik sem.

2013. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyban függ a minőségétől és a mennyiségétől. Mindenkinél eltérő és minden fajtánál eltérő a hatása. De általában vörös szem, pupilla tágulás, az idő lelassul, hallucináció, röhögés.
2013. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!