Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5-6 hetes terhességet kimutatn...

5-6 hetes terhességet kimutatna a teszt, ha nem reggel, hanem dél körül végeztem el?

Figyelt kérdés

5-6 hete volt egy szexuális együttlétem, ahol nem védekeztünk, bár elvileg a srác időben "kiszállt". Emellett van policisztás szindrómám, ami miatt alapból elég nehézkesen lehetnék jelenleg terhes, csak kezelésekkel történhetne meg 95%-ban az orvosom szerint.

Azóta szeptember elején, időben, megjött a menstruációm, normális mennyiségben/minőségben. 1 hónapra rá csináltam tesztet, igaz nem reggel, hanem dél körül, ami egyértelműen negatív lett, sőt 3 hét is után is csináltam egyet, az is negatív volt.

DE..meg vannak feszülve a melleim, nincs étvágyam, semmi kaját nem kívánok és van, hogy 4-5x pisilnem kell egy délután.

Lehetséges, hogy probléma van mégis, vagy előtörtek ismét a hipochonder hajlamaim? (amire eléggé képes vagyok.)



2013. szept. 12. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggelit csinálj első vizeletből az a biztos.
2013. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha 5-6 hete volt az aktus, akkor az terhességben már 7-8 hetes lenne (az utolsó menstruáció első napjától számolják), ezt már bármely napszakban végzett teszt kimutatná

de nem vagy terhes, az eddigi tesztek és a menstruációd is ezt támasztja alá

2013. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lehetnek így befeszülve a melleim? A PCOS-nek lehet köze hozzá? Ez nyugtalanít leginkább..és sajnos megvan az a tulajdonságom, hogy beképzelek dolgokat, pedig nem 17 vagyok már :)
2013. szept. 12. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy Téged az nyugtatna meg, ha elmennél dokihoz és látnád uh-n, hogy nincs baba
2013. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag minden ismerősöm kiröhög már, de ha más lenne ebben a helyzetben, nem biztos, hogy annyira lazán fogná fel.

Nem vagyok orvos, de nem tudom, hogy valahogy csalhat-e a teszt..igazából a szubjektív véleményekre lennék kíváncsi!

Persze köszönöm az eddigi hozzászólásokat (is)!

2013. szept. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!