Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapja sípol a fülem,...

Egy hónapja sípol a fülem, bármikor-bárhol, környezet és hangulatfüggetlen, ha befogom a fülem, még hangosabban hallom. Olvastam már lerakódott fülzsír-indoklást, lehet más is, azaz van okom félni attól, hogy ez komolyabb előjel és/v velejáró?

Figyelt kérdés
Legelőször több mint egy éve volt, hogy elalvásom pillanatában egy pukkanást hallottam a fülemben, majd ,,felment bennem a pumpa", éreztem a fejemben a növekvő nyomást, valamint gyorsan és erősen vert a szívem, pánikrohamként titulálták a véleményezőim, ha jól emlékszem hiperventilláció a neve. Nem tudom, van-e köze hozzá, ezért írtam le ezt is, hátha... A válaszokat előre is köszönöm!

2013. szept. 13. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet, és legtöbbször sosem találják meg. De az ezer ok között ott lehet pl. az agydaganat is, úgyhogy menj el szépen fülorvoshoz. Lehet még keringési rendellenesség, valami probléma a füleddel, és még egy csomó minden.

Nem hiszem, hogy köze lenne az egy évvel ezelőtti akcióhoz.


Viszont ezzel NEM KÉNE VÁRNI egy hónapot!!! :(

Ha a füleddel van a gond, és keringési rendellenesség (nekem így van), akkor azon az segít, ha minél korábban kezelésbe veszik. Te ebből már egy hónapot elbuktál. :(

2013. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, éppen ma gondolkoztam el azon, hogy lehet akár daganat is, csak erősen merek reménykedni, hogy nem így van, ha jól sejtem a keringési rendellenesség lesz a probléma, bár persze ez sem biztos.

Még egyszer köszönöm!

2013. szept. 13. 22:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Ó, még kérdés! Hogyan kezelik a keringési rendellenességedet? Valamint ez csak az agyi vérkeringésedre vonatkozik?
2013. szept. 13. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
"Agyi/belsőfül keringési zavar"-nak mondták nálam. Receptre írható gyógyszert kapok rá, ami javítja a belsőfül keringését. Azért kapom, hogy ne romoljon a zúgás/a hallásom, mert ez hajlamos rá. Sajna, nálam már hallásromlás is van. Menj te is dokihoz, jobb, ha megnézik!
2013. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm!
2013. szept. 15. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is fülzúgásom van, olyan mint amikor a régi képcsöves tévéket bekapcsoljuk aztán lenémítjuk és közel hajolunk a képcsőhöz. Nekem a doki betarevint irt fel ami keringési zavarra alkalmazható, de a tekintetéből láttam, hogy nem sok fingja van a konkrét okról. Ti milyen gyógyszert/alternativ megoldást alkalmaztok? *Halláskárosodásom nincsen.
2013. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tinnitus a neve, legtöbbször attól van, hogy a hallást végző szőrsejtek eldőlnek, és ettől folyamatosan érzékelnek. Az eldőlés oka lehet fertőzés, fizikai sérülés és érszűkület is. Minél gyorsabban talpra kell állítani őket, mert jobb esetben sípolni fognak, rosszabb esetben megdöglenek, és azon a frekvencián hallássérült leszel. Nekem konkrétan fülzúgásom volt, Nootropil infúzióval kezeltek egy hétig. Alternatív gyógyászatot nem javasolnék, kuruzslás mind. A főnököm vett még valami 200 000 ft-os lézeres bizbaszt is, az sem ért semmit.
2014. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso: a nootropil hasznalt neked valamit?
2022. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!