Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fiatalok (korombeliek)...

A fiatalok (korombeliek) miért vannak rákattanva a fűre (marihuána)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fiatalokat miért izgatja ennyire ez a fű dolog? Ilyen pólókat vesznek amin az áll, hogy "keep calm and smoke weed", meg sapkát amin egy marihuána levél van alatta egy "cannabis" felirattal. Miért érdekli ez ennyire őket? Engem nem nagyon izgat. 14/f

2013. szept. 14. 13:48
 1/9 anonim válasza:

szeretnek betépni, szeretik kimutatni hogy szeretnek betépni,

fiatal korban "menő" ami tiltott.

2013. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet csak pl dohányozni is tilos 18 év alatt (attól még sok fiatal dohányzik) de mégsem vesznek cigarettás pólót, sapkát (nem is láttam még).
2013. szept. 14. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem akik ijen cucokat vesznek azok csak menözni akarnak (nem mindenki) ès èletükbe nem szivta,nekem sok ismerösöm füvezik de egyik se vesz ijet,mert azt mondjàk hogy hülyèk lennènek felhozni magukra a figyelmet.Szerinted az utcàn kit igazoltatnak?azt akin egy sima polo van vagy azt akin egy marihuanàs legalizàlj polo van?Azèrt szeretik az emberek a fűvet mert jo leülni a haverokkal betèpni jokat röhögni ellazulni!
2013. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%
Habiból is fel lehet venni ilyen pólókat,hogy rajok legyenek,azok csak divatból hordják,ahogy előttem is írták,minek hozná fel magára a figyelmet egy spanglis? Aki tép,azon úgyis látszik,nem kell ide "smoke weed" póló meg a többi cucc. Hogy miért vannak rákattanva az emberek a zöldre? Mert bro a fű,az jóó.
2013. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem csak egyszerûen tetszik maga a levél motívum. nem szívok, mégis vannak ilyen cuccaim. batman-es cuccaim is vannak, mégse vagyok batman ;)
2014. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
meg vannak győződve arról,hogy a fű kvázi ártalmatlan dolog és büszkén hirdetik magukról hogy ők is szívják.vagy csak feltűnési viszketegségben szenvedő hülyegyerekek.
2014. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Àrtalmatlanabb mint a cigi vagy az alkohol!
2014. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mennyiségtől függ!
2014. febr. 4. 19:54
 9/9 cli_hlt ***** válasza:

Kérdező / utolsó: igen :)


Egyébként sokan szívnak, és ez ilyen lázadós / bulizós téma, ezért dacból és menőzésből hordanak ilyesmit. Valószínűleg persze nem mindenki szív, aki hordja.


A cigi viszont nagyon nem menő. Az alkohol mondjuk a kettő között van.

2014. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!