Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom spermaeredménye...

A párom spermaeredménye valaki ért hozzá, hogy még is mire számitsunk? Én nem értek hozzá ez az eredmény most jo vagy rossz? Természetes uton teherbe eshetek, vagy csak inszem?

Figyelt kérdés

A párom spermaeredménye

Spermagyűjtés: 3.5ml. Norm. Viszkozitás, norm. Cseppfolyósodás

spermakoncentráció: 10M/ml.

Motilitás:

30%-a gyors progresszív

20%-a lassú progresszív

50%-a imobil

morfológia: 30%-a épp

chlamydia, ureaplasma, mycoplasma: negativ Én nem értek hozzá ez az eredmény most jo vagy rossz? Természetes uton teherbe eshetek, vagy csak inszem?



#baba #meddőség #Rossz spermaeredmény
2013. szept. 14. 19:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Figyelj ne agyalj ennyit. Azt csináld amit mondanak. Nekünk az andrológus annyit mondott, hogy nem valami fényes az eredmény, de ne keseredjünk el, írt fel gyógyszert. Az én nőgyógyászom megláttam párom papírját, egyből ráírta hogy IVF (lombik) talán mert már 30 vagyok. Majd a Kaáliba szintén azt mondták, hogy nem vészes, sikerülhet spontán is, de nem így lett. Tehát ahány orvos annyi félét mond. A lényeg, hogy valami hibádzik. Ebben segítenek nekünk. Nem fogják annyiban hagyni. És ha eddig nem sikerült ennyi számmal, akkor nem akarlak elkeseríteni, de nem is fog. Inszem, vagy lombik, mindegy de segítenek.
2013. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt. Hát bizakodjunk hogy össe jön a baba :) most már mindegy hogy lombik vagy inszem csak babát akarok ... :)
2013. szept. 29. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!