Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy rossz mozdulat óta eszméle...

Egy rossz mozdulat óta eszméletlenül fáj a derekam. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Ma takarítás közben rosszul mozdultam és azóta se hajolni, de bedőlni, se ülni, se huzamosabb ideig állni nem tudok. A fekvés sem túl kényelmes, bár így tűrhető a fájdalom. Ez reggel történt, amit találtam fájdalomcsillapító krémet, már kb mindent rákentem, de igazából semmi. Ha kicsit pihenek, akkor utána csak még rosszabb. Nem tudom, hogy ez most csípődés-e, vagy húzódás. Hogyan lehet megkülönböztetni? Illetve mi az a pont, amikor már érdemes orvoshoz fordulni?

Nem mondom, hogy kellemes, ha úgy mozdulok azért önkénytelenül is vágom a pofákat, de egyelőre még tűröm, csak nem tudom meddig érdemes tűrni és mikor érdemes már ovoshoz fordulni!?



2013. szept. 14. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenegesd Inno Rheuma forte krémmel, és ha pár napon belül nem múlik, menj orvoshoz.
2013. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy jó csontkovácsot a környékeden, ha nem akarsz sokáig szenvedni.
2013. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!