Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltattok/Nem oltattok? Én...

Oltattok/Nem oltattok? Én teljesen tanácstalan vagyok. Ma jött a papír a sulitól. De nem tudom, mit írjak rá. Ha most nem-et írok és később meggondolnám, a háziorvos befogja oltani azért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húgom is most hozta, anya azt mondta, hogy nem oltatja be :)
2009. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén a nem mellett voksolok. Számomra nem éri meg a kockázat, hogy egy kiforratlan (hosszútávú mellékhatásai ismeretlenek) oltóanyaggal oltassam magam vagy mást. Nem ad akkora védelmet, viszont a kockázat elég nagy.
2009. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én oltatom a lányom.Szeptember óta most negyedjére beteg.Nagyon gyenge az immunrendszere.Bár most erősítjük,de nem hiányzik,hogy elkapja...Egy sima megfázással is 1 hétig itthon szenved.
2009. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Én megkaptam ma.Mármint az oltást.
2009. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 (gimnazista) vagyok és szüleim rám bízták a döntést, úgy gondoltam fölösleges. Nagyon ritkán vagyok beteg annak ellenére, hogy iskolán kívül is sok közösségbe járok. Az influenza járványból eddig mindig kimaradtam, nincs okom azt feltételezni, hogy ez most máshogy lesz. Ha még is, akkor pedig azt nincs okom feltételezni, hogy ezt egy alig tesztelt oltás megakadályozta volna. Nem látom értelmét, de ennek ellenére nem ítélem el azokat sem akik inkább beoltatják magukat vagy a gyerekeiket. Esetleg kérdezz rá a gyerekorvosnál, hogy ő mit tanácsol, és ha nem adatná be, akkor ha esetleg később meggondolod magad még lehet-e.
2009. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!