Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatalmas lelki fájdalmam van!...

Hatalmas lelki fájdalmam van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve van fűzőm. Ma mentünk vissza kontrollra Peste, ahol a doki azt mondta (a röntgenfelvételek alapján hogy ő már ekkora görbülettel nem foglalkozik (35°-os) és beutalt minket a Pécsi Tudományegyetemre egy sebészeti egyetemi docens-hez. Oda majd tavasszal megyünk. Én már telebőgtem a szobám, mert RETTEGEK hogy majd meg kell műteni..anya nyugtat h nem egyezünk bele de apa meg olyanokat mond hogy ez a gerinc így nem maradhat, valahogy ki kell hogy egyenesedjen. Teljesen letört vagyok, attól rettegek h majd megműtenek és lebénulok. Meg maga a műtét szótól is elájulhatnám van, a gerincműtét nem kis műtét! am. 15 éves vagyok meg mondta az orvos hogy fűzővel se sokat javulhat már a gerincem. Teljesen le vagyok törve, ma még szinte semmit nem ettem, és utálom a világot, magamat, mindenkit hogy miért PONT NEKEM jutott ez a rohadt sanyarú sors...mert meg van mindenem, egyes gyerek vagyok...de így nekem ez se számít. Az egészség nekem bármi drága tárgytól többet érne... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
2009. nov. 5. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom amit irtal, de legyszives szedd ossze magad!!!! 15 eves vagy mar, nem kicsi gyerek.

Mindenen tudsz valtoztatni csak akarni kell. Kerlek iratkozz be Agykontroll tanfolyamra nagyon gyorsan. Meglatod minden renbe jon! Probalj meg elore nezni, es gyogyulni!!!!! Kiartast kivanok Neked!!!!!

2009. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én pont tegnap tudtam meg, hogy meg kell műteni :S.

De valahogy még nem félek tőle, lehet hogy azért mert jó a dokim. Nem tudom hogy hol műtenek de bízz az orvosokban mert ez a munkájuk. És ők is tisztában vannak egy ilyen műtét jelentőségével, ezért nem sietik el... ráadásul nekem szegeden a doki azt mondta hogy ők még nem rontottak el ilyen műtétet. Utána nem a legkellemesebb érzés lesz az biztos de majd idő múlásával a fájdalom is elmúlik. Vígasztaljon az hogy utána normális életet élhetsz, nem kell fűző sem meg ilyenek :) 13/L

2009. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miujság azóta!Én még most olvastam a kérdést!Engem is megmütöttek nekem 67fokos volt nyugi a helyzet csak jobb lesz!!irj légyszi
2009. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!