Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Multivitamin egy napi kihagyás...

Multivitamin egy napi kihagyásokkal eredményes megoldás lehet?

Figyelt kérdés

keresek majd valami vitaminmegoldást a hidegebb hónapokra,időszakosan szedtem régebben ilyen alapmultikat (centrum,actival de én is próbáltam körülnézni a témában és az ilyen legáltalánosabb munltivitaminokat nem fogom szedni mert tényleg olyan kevés hatóanyag van bennük, kikötöttem a Vitaking Multi plusznál abban egy napi (adag 9 féle bogyó)


arra gondoltam ha egy nap kihagyásokkal szedem akkor ugye dupla annyi ideig tart, itt esetemben a 30 darabos is 2 hónapig ami ideális is lenne mert csak így majd a hideg téli időszakra terveztem ezt. így is eredményes lehet?


2013. szept. 25. 00:14
 1/1 anonim válasza:
Mi ilyenkor simán c-vitamint szedünk a párommal,napi 1 db. és most én kiprobálom a tőzegáfonyát. De ha igazán magas vitamintartalmút akarsz szedni akármilyen okból akkor valamilyen terhesvitamin is jó. Abban mindenből több van.
2013. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!