Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Valaki...

Mit szóltok ehhez? Valaki hasonlót érez?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, mintha csak részegen lennék saját magam. Mintha józanon csak önmagam árnyéka lennék. Mintha valami visszafogná a gondolataimat. Mintha blokkolná valami a valódi énemet. Amikor iszom ez a kötél elszakad és saját magam lehetek. Sokkal kreatívabb vagyok, közvetlenebb, bátrabb, és magabiztosabb. Olyan letisztult érzéseim és gondolataim vannak amiket józanul sosem érek el. Olyan dolgok, (lexikális tudás) jutnak eszembe amikre már amúgy nem is emlékszem vagy nem tudnék felidézni. pl(22 soros vers, windows telepítőkód, nagyon régi emlékek, arcok, nevek) A hangom letisztul és nyugtató lesz mintha mesét mondanék. Úgy érzem ilyen vagyok valójában, csak nem tudok kibontakozni. Nem akarok alkoholista lenni. Egy ideje nyugsit szedek(frontin) ez segít egy keveset. Szerintetek hogy lehetnék olyan mint ittasan józanul is?

2013. okt. 3. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz (előtte háziorvos)
2013. okt. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Enis gondoltam ra csak az a gond h europa masik felen dolgozok
2013. okt. 3. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű benned van a gonosz, valamiért beléd költözött,

csak csak a sátán elvonóra küldte pár éve mikor a stohl buciban volt, és azóta anti alkesz, szóval nem akar vissza esni és mikor iszol inkább arra a kis időre ki száll belőled.

2013. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj de hülye vagy istenem :DDDD Most jót nevettem rajtad, köszi a vidám percet :)
2013. okt. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!