Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki tapasztalt ilyet, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tapasztalt ilyet, vagy ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
2 hónapja váltottam Symicia-ról Belara-ra a bőrőm miatt. Egy hónap után rendesen meg is jött a szokásos időben, de most két hónap elteltével még semmi sem volt, legföljebb csak kisebb tünetek. Tudni kell hogy az utóbbi időben eléggé meg vagyok fázva, most kezdek meggyógyulni, s pár napon keresztül erős fájdalomcsillapítókat is szedtem a bölcsességfogam kinövése miatt. Szombat, vasárnapra vártam, s szerdán már szedném a következő levéllel. Terhesség nagy valószínűséggel ki van zárva mert a párommal még nem feküdtünk le egymással, csak petting volt. Kérdés: tapasztalt e valaki hasonlót? Mire várhatok? Kimarad vagy esetleg még megjöhet e a megvonásos? Ma egy kicsit fájt is a hasam, s egy kis csepp vér is volt, de holnap már a következő levelet kezdem szedni.
2013. okt. 1. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
én is belarat szedek...nekemis rendszertelen volt az elso 3 honapban :)mar majdnem egy eve szedem, es mar szepen helyreallt...majdnemhogy orara pontosan tudom mikor erkezik a mikulas :D
2013. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!