Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavarna, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, vagy csak én reagálom túl?! (többi lent)

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal, nemrég költözött lakásba és volt lakásavató bulija a volt osztálytársainak, amire engem nem hivott el! Először kibuktam, de aztán kicsit átgondoltam és ugy voltam vele, hogy hát az ő volt osztálytársai és ez olyan osztálytali féle! De most felvették fősuliba és megint mennek hozzá a volt osztálytársak ünnepelni, de én nem leszek ott, pedig most a párjukat is viszik a lányok! Multkor az egyik csaj lefényképezkedett a kádjába, ő meg feltette face-re a képet és nekem ez nagyon rosszul esett... főleg hogy rólam egy közös kép van fenn... A lakásavatóról meg 50! Nem tudom helyese, hogy ez engem zavar!?

Kérlek segitsetek! Ő 24/F én 22/L!


2010. júl. 9. 20:43
1 2
 1/12 x Susy Omega x ***** válasza:
100%
helyes, hogy zavar. :D beszélj az elfuserált agyával... hát tisztára kiakadtam. xD
2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igazad van
2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő konkrétan kijelentette, hogy ne menj el?

Mellesleg engem is zavarna a dolog. Szerintem kérdezz rá, hogy elmehetsz-e te is, és ha a válasz nem, kérdezd meg miért. Hátha mond valami jó okot... Ami szerintem nincs.


Anne

2010. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a "buli" ma van, délután jelentette be, és ő máshol lakik nem birok csak ugy most hirtelen elmenni... Mondtam már neki, hogy zavar a kádas kép a neten, de ő azt mondta, hogy értsem meg, mert csak a barátjai... De ez valahol igaz, mert ha már6 éve nem jött egyikkel sem össze már nem hinném, hogy megtörténne... csak nem tudok megbékélni ezzel az egésszel!
2010. júl. 9. 20:56
 5/12 A kérdező kommentje:
csak a barátai...bocs a hibáért!
2010. júl. 9. 20:57
 6/12 Szindus ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagálod túl..én is nagyon kiakadnék.
2010. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁ elolvastam és még így is felb*sztam magam rajta!Nehogy azt hidd,h túlreagálod!Ott vannak a párjuk is,te meg nem lettél meghívva?Ez nem normális dolog.
2010. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy ez bántja az önérzeted..ezzel mindenki így lenne:S

Főleg, hogy gondolom te meg úgy vagy vele, hogy világgá kürtölnéd, hogy ő van neked, ő meg 1 képpel tisztel meg...

Na jó, persze nem a facebook a szerelem mércéje, de megértem, engem tuti felháborítana! A közösségi oldalakon az ember a személyiségéről is képet ad, a fontos dolgokról...erre meg. Amúgy vipen nekem is rengeteg kép van kint az osztálytársaimról, az együtt eltöltött kellemes időkről. Ha meg lenne párom, csak annyi változna, hogy közös kép lenne az igazolványkép, vagy 1-2 képet töltenék fel róla. Meg lehet úgy van vele a srác, hogy nem akarja a magánéleteteket mutogatni, nem? Gondold át.

2010. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De az hogy az egyik csaj osztájtársa meg befeküdt a kádjába és a neten van a kép a többi 5O házavatós kép mellett az nem magánélet? Hogy is értetted ezt? :) Nem is volt gond hogy egy kép van fent rólam mig fel nem tette azt a kádasat... Gondolkodom de, mit mondjak neki? A pasik utálják ha a csaj nyafog! Hogy hozzam ezt fel?
2010. júl. 9. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem természetes lenne ha bulit szervezek,már mielöt bejelenteném a bulit a páromal megbeszélném a terveket az ötleteket és ö lenne az elsö akit elhivnék

16L

2010. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!