Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórház intenzív osztály?! SOS!

Kórház intenzív osztály?! SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A legjobb barátom Pesten fekszik intenzív osztályon.. egy nővér értesített a beteg kérésére sms-ben, szülei sem tudnak kórházban létéről! Pontosan nem mondja meg a nővér melyik kórházban fekszik, de látni akarom, állapota nem javul.:/ Szerintetek a beteg kérésére látogathatnám?! Gondoltam írok a nővérnek, hogy kérdezze meg a betegtől, szeretné-e ha meglátogatnám, és ha igent válaszol hátha beengednének egy kicsit hozzá! Bár nem akarom elveszteni a nővér bizalmát!.. Segítsetek! Mit tennétek?!
2013. okt. 6. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
?
2013. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted a beteg mit akar,de azt tudnod kell,h nem mindenhol lehet az intenzív osztályon látogatni.
2013. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De csak én tudok arról hogy ő ott van.. a szüleit sem értesíthették, majd csak akkor ha romlik az állapota.. azt írta a nővér, hogy közeli hozzátartozó látogathatná csak.... de ha a beteg kérné, akkor sem engednének be?!.. Köszi a gyors választ!
2013. okt. 6. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Az intenzív osztályokra még a legközelebbi hozzátartozókat is csak kivételes esetben engedik be. Idegenek szinte sehol.
2013. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a beteg kérésén múlik,hanem az intézeti szabályokon. Persze lehet találni néha olyan dolgozót,aki ezt megszegi.
2013. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat! :'(
2013. okt. 6. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk simán lehet látogatni intenzíven. Egész napos látogatás, egyszerre max 2 fő/páciens.
2013. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hihetetlen ami történt...:// Egy hacker írkált "nővérként".. Felhívtam a "beteg" testvérét, és közölte, hogy nincs kórházban, dolgozik.. Megmeredt szemekkel néztem, és hallgattam amit mondott..pár telefon után kiderítettük, hogy egy börtönből szabadult internetes csalóról, és telefon hackerről van szó..Ő volt az állítólagos nővér..Rendőrök helyszínre érkezéskor 2 laptopot, és 11 telefont találtak nála.. folyik a bizonyítás, és újra rács mögé kerül!.. Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!!
2013. okt. 11. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!