Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres nyálkás széklet. Nagyon...

Véres nyálkás széklet. Nagyon rettegek. Nem küldik az eredményt?

Figyelt kérdés

Honapok ota nyálkás véres a székletem de kb 3-4 hete figyeltem meg hogy egyre jobban.(eddig nyálka ilyen barnás volt, mostanában előfordul hogy maga a nyálka is véres van hogy alvadt vér is van benne) Voltam házidokinál 2 hete küldenem kellett mintát ez két hete volt és nem kaptam meg az eredményt ezért holnap megint bemegyek.Azt nézik hogy vane vmi fertözésem. Ha nincs akk valoszinüleg tükrözés lesz a vége amitöl nagyon félek. Megfigyeltem hogy buli után (amikor alkoholt iszok..engem az alkohol meghajt)ha elmegyek wcre nem véres a székletem. Egyébként mindig az kb annyira véres mintha mészároltak vna:S és azon gondolkoztam hogy lehetséges hogy alkohol ivás után azért nem véres mert gyorsan kihajtja belölem a kakit és nem marad bent napokig a gyomromban?(és akkor a gyomromban lehet a baj?)

régebben volt hogy nem birtam napokig kaksizni de iszom a lugosito teát igy már minden nap tudok:) És nem aranyerem van mert egyáltalán nem fáj, és semmi aranyérre utalo jel nincs. Lehetséges valami fertözés is? Mivel sokszor érzek puffadást és fáradékony vagyok. Valakinek voltak már ilyen problémái? tapasztalatok?Megvagyok rémülve.19L


2013. okt. 6. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet fertőzés, gyulladás, polip, aranyér (nem kell fájnia ehhez), nagyon durva kajaallergia, és lehet rák is, bár te ahhoz még fiatal vagy. Ettől még utána kell járni, mindig hallani rémes történeteket!


Ha látszik a vér a székleten, valószínű nem a gyomrodban, hanem a belekben van a vérzés (vastagbél). Egyébként a következtetésed jó. Vagy amiatt, hogy gyorsan kihajtja, vagy amiatt, hogy olyankor nem olyan kemény a széklet.


A tükrözéstől nem kell félni, nekem már volt, elég kellemetlen, de pár millióan túlélték már és te is túl fogod :)

2013. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig simán lehet belső aranyered,crohn betegség ,krónikus vastagbélgyulladás ... Nézik azt is szerintem találnak e vért a székletedben ... Minden jót kívánok ,remélem nem lesz komoly a baj ! :-)
2013. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"és nem marad bent napokig a gyomromban?"

A kaja max 6 órát tölt a gyomorban, de általában kevesebbet.


Ha még nincs eredmény, és már ennyi ideje húzódik, én most azonnal felhívnám a labort hogy mondjanak valamit.


Véletlenül nem voltál más országban? Nem ehettél nem teljesen átsütött húst? Macska van a közeledben?

2014. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ha tudsz valamit, szólsz majd? (előző vagyok)
2014. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, mi volt a diagnozisod? hasonlo cipoben jarok
2015. ápr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!