Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Royal Light fényterápia...

Royal Light fényterápia átverés vagy sem?

Figyelt kérdés

A fényterápia valódi, orvosilag elismert gyógyászati eszköz, vagy ez is ilyen átveréses dolog?

A Royal Life International Kft. (Medical Company Group Kft., Royal Medicine Kft.)-től vásárolt nagymamám 350.000 Ft-ért egy Royal Light fényterápiás szettet. Nagyon szépen kérlek tieteket, hogy most hagyjuk, hogy miért vette meg, pontosabban miért írta alá a szerződést, nem mai asszony már sajnos :(

Jogilag még vissza tudom csinálni holnap, csak a kérdésem az, hogy próbáljam meg mindenféleképpen visszacsinálni a dolgot, vagy lehet, hogy tudja valamire használni, úgy értem pl. hogy néha fáj a lába meg hasonlók, és erre tudná-e használni?

Szóval egy olyan eszköze lenne, ami nem kamu, csak épp nem használható mindenre, vagy teljes pénzkidobás?

Ha tudtok linkeljetek olyan oldalt, ahol hihető, ami le van írva. Úgy értem, akár irodalmi jegyzékre hivaktoznak vagy ilyesmi.


Köszönöm a segítséget!



#fényterápia #royal light
2013. okt. 10. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy átverés! 350 ezer volt az ára! Az öreg néniket és bácsikat akarják lehúzni! Lehet, hogy jó valamire, de az max 20 ezer forintot ér.
2013. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A termék orvostechnikai eszköz! Rossz nem lehet! Nem hiszem hogy átverés!!!!!!! Az ilyen termékek 80ezertől - 800ezerig mennek! Meg az árat a méret, átmérő is befolyásolja, meg a minőség! Kinai, Magyar, Svájci ez is ár függő!
2013. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Royal Light kis gyógylámpa Magyar termék tudomásom szerint, kb ára 120 ezer, nem 350 ezer!!!
2013. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már mindegy, mert ez a k*cs*g cég körbevédte magát jogilag és nem lehet visszalépni. Az aláírást követően másnap vissza akartunk lépni, visszavinni a terméket és ellehetetlenítették az egészet.

Az is érdekes, hogy tudták elintézni, hogy egy 77 éves ember hitelt kapjon egy banktól...

Mindegy, tanulópénz volt.

És akár jó a cucc, akár nem, én eleve messze elkerülöm azokat a termékeket, amiket ügynökök próbálnak rám sózni.

És szerintem teljesen mindegy, hogy magyar termék, orvosi eszköz... úgyis mindenhol csak a pénz, a profit a lényeg. Az nem számít, hogy majd évek múlva kiderül, hogy milyen mellékhatásai vannak. Pl. gyógyszerek... Mindegy, zárjuk a témát, undorító ez az egész.

2013. nov. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!