Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon viszket a fenéklyukam...

Nagyon viszket a fenéklyukam körül. Miért? (Értem, hogy vicces kérdés, de komolyan kérdezem! )

Figyelt kérdés
Természetesen naponta fürdök és minden egyébb tisztálkodási formát alkalmazok, de az elmúlt hónapban volt egy nagyon erős felfázásom is, és utána jött ez a segg viszketés... Tudom viccesen hangzik de elég kellemetlen... Nem szőrtelenitéstől vagy ilysmitől van, mindent úgy csinálok ahogy eddig. Egyik barátom azt mondta rá, hogy lehet valami féreg akozhatja ezt, viszont a székletem normális. Akkor most mit csináljak..? Ezzel még se szivesen fordulok orvoshoz.
2013. okt. 12. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy valami fertőzés, gomba vagy ilyesmi. pedig ha úgy érzed hogy említésre méltó, márpedig az ha feltetted ezt a kérdést, akkor tessék elmenni vele orvoshoz, maximum azt mondja hogy nincs semmi bajod.
2013. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy aranyered van.
2013. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
lehet hogy nem elég a fürdés hanem a vizet is cserélni kéne
2013. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy gilisztád van. Vizsgáld át a székletedet, mozog-e benne valami? Ha látsz benne gilisztát, fordulj a háziorvoshoz, egy szem gyógyszertől megszabadulsz tőlük.

Okozhatja gombás fertőzés, ez ellen patikában kapsz krémet.

Mosakodj meg, törölközz szárazra mindig, és kezedet is alaposan mosd meg minden vécéhasználat után.

2013. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott igy és azt mondta az orvos, hogy allergia valamire.Lehet mosópor, alsónemüstb.
2013. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az az orvostudomány egyik légnehezebben megválaszolható kérdése (nem vicc!), mivel sok oka lehet, és sok esetben ezt nem is sikerül azonosítani


Egyébként rendeződött azóta?

2020. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!