Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális jelenség hogy éjjelen...

Normális jelenség hogy éjjelente általában egyszer felébredem?

Figyelt kérdés
19/f vagyok, általában ha ágyba kerülök 11-12 körül és sikerül elaludnom is hamar, éjjelente egyszer minimum felébredem általában 3 óra körül vizelési inger miatt. ha elintéztem urána végigalszom a további időt 6.30kor ébredek kb. viszont nbem tudom hogy normális-e ez a dolog, mert sokan végigaludják az éjszakát de én általában minimum egszer mindig felébredem mert ki kell mennem wc-re. nem akarom magam sem ijeszteni már a hülye gondolataimmal de lehet hogy gyenge a hólyagom azért? vagyis az izmok ott. ennyi idősen nem igazán lenne szerencsés. vagy normális jelenség ez, vagyunk többen is akik felébrednek így éjjelente?
2009. nov. 10. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez így van rendben. én 21 vagyok és énis minden éjjel járok wc-re. csak az nem jár aki nem iszik eleget.
2009. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyban függ attól, hogy ki mennyi folyadékot fogyaszt és mennyivel lefekvés előtt. Lehet, hogy lefekvés előtt elmész wc-re, de eztán még leküldesz egy fél liter vizet, vagy még előtte is, ami nem ért le még, csak majd fog. A hólyagod tuti nem gyenge, inkább jó, hogy rendesen felébreszt, mielőtt baj lenne :)
2009. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 éves srác vagyok és én is egyszer,úgy hajnali 4-5 körül mindig kimegyek wc-re,viszont én lefekvés elött,iszom vizet,csak igy tudok elaludni és sztem ezért kell mennem hajnalban,de nincs ezze semmi probléma sztem,nem abnormális jelenség!
2009. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább ébredj fel, én nem mindig szoktam, és sokszor reggel mikor rendesen kelek, már nem is érzem, hogy pisilnem kell, csak már fáj a hasam, mert kellett volna már rég.
2009. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!