Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videoról?

Mit gondoltok erről a videoról?

Figyelt kérdés

Megdöbbentő tájékoztatás!


[link]


2009. nov. 10. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi olyat nem mondott, amit még ne tudtam volna, de biztos van, akinek megdöbbentő lehet.
2009. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Ez az, régen is csak növényeket használt a gyógyászat és 10ből 9 magzat nem érte meg a fiatalkort az átlagéletkor pedig 35 év volt.

Szerencsére a gyógyszerek ezt megváltoztatták, de most térjünk vissza az őskorba, jobb volt az nekünk!


Én mindenesetre jeleztem a moderátorok felé, hogy itt reklámozol.

2009. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy íme a tamiflu tartalma:


- A készítmény hatóanyaga az oszeltamivir-foszfát (75 mg oszeltamivir minden kemény kapszulában).

- Egyéb összetevők:

a kapszulában: hidegenduzzadó keményítő, talkum, povidon, kroszkaramellóz-nátrium és nátrium-sztearil-fumarát a kapszula héjban: zselatin, sárga vas-oxid (E172), vörös vas-oxid (E172), fekete vas-oxid (E172) és titán-dioxid (E171)

jelölőfesték: sellak (E904), titán-dioxid (E171) és indigókármin (E132).


Elég ütős anyag lehet az a csillagánizs, hogy ennyi minden van benne... ;-)

Arról nem is beszélve, hogy a csávó nagyon pro, ha még azt se tudja, hogy természetes hatóanyagot nem lehet szabadalmaztatni, tehát ha tényleg annyi lenne a trükk, hogy kapcsulázod a csillagánizst és meggyógyítja az influenzát, akkor minden gyógyszergyárnak csillagánizs ültetvényei lennének.

De persze ahogy az imént írtam: akinek erre van igénye, az egye csak a csodanövényeket, elvégre sokkal hihetőbb, hogy egy kóró csodát tesz velem, mint az, hogy egy rakás profitorientált vegyész és gyógyszerész sok éves közös munkával dolgozik azon, hogy egy hatékony szert csináljon (mert ha nem lenne hatékony nem költenének rá pénzt az emberek).

2009. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eszem ágában nincs mit reklámozom, kedves Második! Hiszen semmilyen érdekem nem fűződik hozzá. Úgy látszik nem vagy tisztában a reklám fogalmával.
2009. nov. 11. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ez az, régen is csak növényeket használt a gyógyászat és 10ből 9 magzat nem érte meg a fiatalkort az átlagéletkor pedig 35 év volt.

Szerencsére a gyógyszerek ezt megváltoztatták, de most térjünk vissza az őskorba, jobb volt az nekünk! "


"Régen" nem volt ekkora hangsúly a higiénián (lásd "sötét" középkor, "szemetet az utcára az ablakból" elvvel). Most már szerencsére jobban ügyelünk a higiéniára, szóval most hatásosak lennének a gyógynövények, a természet, de mi kiszakadunk és megint játszunk a felsőbbrendűséget, holott én hamarabb meggyógyulok fokhagymásval és mandarinnal, mint te antibiotikummal és még a bélflórám sem károsodik veled ellentétben.

2009. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló! Fogalomzavarban vagy, mikor azt irod, hogy mennyi minden van a csillagánizsban, közben pedig felsorolod, mi minden van a Tamiflu nevű gyógyszerben. A csillagánizsban ugyanis CSAK csillagánizs van, a Tamifluban meg egy rakás adalék és még rákkeltő /talcum/ anyag is.
2009. nov. 11. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!