Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom kinyújtani a lábam,...

Nem tudom kinyújtani a lábam, gerincfájdalom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Példákkal szeretném magyarázni, ha háton fekszem, hasamig emelem behajlított térddel a lábaimat, ki szeretném nyújtani, de nem megy, kb. feléig sikerül eljutni és deréktájt fájdalom jelentkezik. Hasonlóan ha ülök, és előre szeretném nyújtani a lábaimat szintén megakad, esetleg ha a fejemet döntöm előre, vagyis ha húzódik a gerincem, egy pont után nem megy. Erős testmozgás megerőltetés esetén, gerincfájdalmam van.

2013. okt. 18. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit tegyél? Irány az orvos holnap reggel!
2013. okt. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos!! De azonnal! Ez tényleg nem vicc.
2013. okt. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint, kinyújtani ki tudom, de kinyújtva utána nem tudom sokáig emelni.
2013. okt. 18. 00:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Feltétlenül muszáj orvoshoz menni? Végzek testmozgást, mondhatni rendszeresen, ha bemelegítek (pl. futok) akkor utána gond nélkül le tudok hajolni és megfogni a lábujjaimat, valamit az említett problémák is megszűnnek.3-4 éve kínoz a dolog, valakinek hasonló élménye, vagy megoldás?
2013. okt. 18. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fontos orvoshoz menni,meghalni nem fogsz,csak szenvedni. Nem ártana megnézetni gerincedet,hogy mi okozza. Kezelés nélkül nem fog meggyógyulni,csak romlani fog,ahogy öregszel.
2013. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tud valaki jó orvost? Mert a legutóbbi azt mondta, hogy a hirtelen növekedéstől van ez...
2013. okt. 18. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül orvos! Magától nem javul!!Sőt!! Ha privát mész, nagyobb az esélye mindennek. MRI, stb
2013. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!