Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcseltüntetéssel kapcsola...

Szemölcseltüntetéssel kapcsolatban segíteni valaki? Fontos!

Figyelt kérdés

A tenyerem közepén körülbelül másfél éve jelent meg egy kicsi szemölcs. Nem nőtt nagyra, szóval nem is foglalkoztam vele. Azóta alatta egy kicsivel is lett egy kisebb és most kezdenek nőni, eléggé zavar már. Tudnátok ajánlani házi gyógymódokat vagy patikában beszerezhető készítményeket? Előre is köszönöm!

16/L



2013. okt. 19. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Kend be tejföllel és nyalasd le a kutyával.

Lehet, hogy butaságnak tűnik, nekem bevált!

Egy próbát megér!

2013. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lápiszt rákenni.igaz nehéz beszerezni,de hátha van az ismerőseidnek,vagy rokonaidnak.Most a lányomnak használom a tyúkszemére.
2013. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ezt így nem lehet. Nekem a tarkómon volt most, pár hónapig tűrtem, ez a "hátha elmúlik" történet volt, aztán beláttam, hogy magától nem fog elmúlni csak úgy. Aztán elmentem a bőrgyógyászatra. Nekem is azt mondták, hogy vírusos szemölcs, úgyhogy el kell távolítani. Nem fájt, de kértem érzéstelenítő injekciót. Így csak zt éreztem, hogy húzza a bőrt, mint amikor egy vart szedsz le. Amit leszedett, elküldte szöettanra, 2 hét múlva vissza kellett mennem kontrolra, Minden OK, meggyógyultam, szövettani leletben sincs semmi negatív dolog.


Úgyhogy azt tanácsolom menj el bőrgyógyász dokihoz, nem kell félni semmitől!

2013. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk elmúlt a szaliciles kötözéstől. szaliciles gézt vagy raktapaszt tegyél rá több napon keresztül, lemarja, kieszi a szemölcsöt.
2013. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!