Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete van fekvőgipszem....

2 hete van fekvőgipszem. Hamarosan kapok járőgipszet. Járógipszhez szerintetek kell mankó? Vagy tudok normálisan menni iskolába?

Figyelt kérdés
Mire olvassátok a kérdést lehet, hogy már van járógispzem. De azért mégis érdekel a véleményetek. Egyáltalán nem szeretnék az iskolába mankóval mászkálni, így nagyon remélem, hogy nem kell a járógipszhez.

2013. okt. 20. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én anélkül is tudtam menni, de volt osztálytársam, aki azzal járt. Szerintem ez mindig, mindenkinél másként alakul.
2013. okt. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem azt mondták, hogy valószínűleg a járógipszhez is kell majd az egyik mankó. Még nem tettek rá járogipszet.
2013. okt. 25. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:
MIt csináltál a lábaddal egyébként, hol törött el a csont?
2013. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sípcsont repedés
2013. okt. 30. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor a járógipszed is combig fog érni szerintem, szóval muszáj lesz hozzá a mankó.
2013. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fekvőgipszem sem ér combig! Azt mondták, higy a mostani gipsz marad és akkor az aljára raknak sarkat...
2013. nov. 1. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor az jó! Akkor nem kell mankó sem, nyugi! :D

Remélem nem lesz gond. Megszoktad már a gipszben létet? :D

2013. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy igazad lesz! ...
2013. nov. 4. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!