Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durva szorongás, mit tegyek?

Durva szorongás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta szorongok, mindenen, szó szerint mindenen. Pedig egészségesen élek, sportolok, helyesen táplálkozom, rendesen alszom, van társasági életem, tehát erre nem fogható. A szorongásom szörnyű alakokat ölt: hányok, remegek, nem tudok enni, ha megpróbálok azonnal elhányom magam, de van, hogy az étel gondolatától is hányok. Egyszerűen nem tudom leküzdeni, már nagyon rossz így, és úgy érzem, mintha súlyosbodna. Pozitívan gondolkodom, és a belső énem folyamatosan nyugtat, ami olykor sikerül is, de csak néhány másodpercre. Nemsoká megyek dolgozni, eddig alig tudtam étkezni reggelire, ebédelni nem megy, azóta már hánytam is, és valószínűleg így, étel nélkül kell elviselnem ezt a napot. Már most szédülök. Orvoshoz nem akarok fordulni, de nem tudom, mitévő legyek már..
2013. okt. 28. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem hasonló problémáim vannak, s kiderült candida/nehézfém problémám van
2013. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!