Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1. Mi a szorongás és mik a...

1. Mi a szorongás és mik a tünetei? 2. Mik az idegösszeroppanás tünetei és következményei? 3. Hogy lehet ezeket gyógyítani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Feszült vagy, nyugtalan valami miatt, vagy akár több dolog miatt is, nem bírsz napirendre térni fölötte. Szerintem a legjobban az gyógyítja az ilyeneket, ha valakivel megfelelően ki tudod beszélni ezeket a zavaró dolgokat, a legjobb, ha megpróbálsz akár csak pár napra is, teljesen nyugodt körülményeket biztosítani magadnak, megpróbálni kiiktatni minden zavaró dolgot. Egy pszichológus is rengeteget segíthet. Emellett szerintem a valeriana, citromfű, komlótoboz nagyon jó nyugtatók, illetve nekem a máktól is mindig jobb a kedvem.

Remélem hamar elmúlik a problémád.

2013. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, remélem segítenek rajtam az általad ajánlott gyógymódok, már lassan úgy érzem hogy bedilizek! :(
2013. szept. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!