Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz/szorongás tüneteinek...

Stressz/szorongás tüneteinek kezelése?

Figyelt kérdés
Felügyemlettek bennem dolgok az évek során. Nehézlégzésem van, néha a mellkasom, karom környékén érzek fájdalmat. Előfordul szédülés is. Leküzdhetem ezt? Tippeket várok.
2013. szept. 14. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdjed a legenyhébb módszerrel. Igyál nyugtató teát, mint a citromfű tea. lehetőleg este. Beiratkozhatsz egy relax tanfolyamra Hogyan kell lazítani, már sokat segítene rajtad Autogén tréninget általában pszichológusok tartják.Elmehetsz analitikushoz, reiki mesterhez. Mindig attól függ, hogy milyen állapotban vagy. jó lenne, ha nem gyógyszerrel kezelnéd magadat.


Autogén tréning bemutató : http://www.youtube.com/watch?v=qS4LfCQ-t30

2013. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a tréningek szám szerint 8 mindet le kellene szedni és eténként gyakorolni, mert én saját bőrömön tapasztaltam, hogy jó hasznos. Azóta kiegyensúlyozottabb vagyok
2013. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hol tudom ezeket letölteni? Neked is hasonló tüneteid voltak?
2013. szept. 16. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!